Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg a Nokia telefonok a...

Tényleg a Nokia telefonok a legjobbak? Miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Minőségre vagy tudásra?


Minőségben valóban a legjobb, de nem tudom pontossan miért.

Talán mert nem ázsiai gyártó. Nem olyan szemlélettel készül, hogy 100 gyártott példányból 80 legyen jó.


Persze van olyan nokia teló ami ázsiában készül, de nem mind és nem minden alkatrésze. A szemlélet is más.

2010. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudásban igen, minőségben "csak" a második, a felhasznált műanyagok, gumik anyaga, a telefon összerakásában a Motorola az első
2010. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet h a műanyagok nem a legjobbak raajtuk DE! Volt egy régebbi Nokiám ami munka közben beleesett egy vizzel teli csatornába és kb 2 óra mulva vettem észre h nincs meg de szerencsére látszódott a víz alján , otthon kiszárítottam és semmi baja sem lett. Kb 3 hónapja Nokia N95 8gb-os telómra frissen főtt kávét borítottak rá... Ugyancsak a szárítás után kutya baja sem lett neki. Ez jelenti a nokiánál a jó minőséget és nem az h milyen anyagból készül a borítása. Nokiák persze elég sokat tudnak főleg az okostelefonok , és ami még nagyon jó az okostelefonokban az az ingyenes navigációs szoftver.Én mostmár csak nokiát veszek , az első nokiám is megvan mág apám használja már 4. éves és semmi baja sincsen :)
2010. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az elektronikus alkatrészek 10 000 000 % hogy ázsiában készülnek, szóval minden mobilnak ugyanaz a terhelhetősége.


az alapanyagokat keleten gyártják, Finnországban már csak összeszerelik a mobilt, feltöltik a szoftvert, nagyjából ennyi a nagy nokia, és a többi mobilgyártó szintén.


alapból úgy mennek rá, hogy két év múlva veszel újat, mivel elavulnak és ciki lesz hordani. Nincs igazam?

2010. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Nokia alsó kategóriában a legjobb tartósságban, elképesztő sokat kibírnak ezek a készülékek. Felső kategóriában ezt nem merem állítani, anno volt Nokia 9210-es kommunikátorom, és folyton tönkrement a kijelző összekötő fóliája.


Ellenben akit nem érdekel a tartósság, csak hogy adott árért a lehető legtöbbet tudjon a telefon, azoknak a Sony Ericssont ajánlom alsó és közép kategóriában, mert azonos áru Nokiához képest jóval többet tudnak, de nagy szerencse ha 2 évet kibírnak.

2010. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első Nokiám kivételével az összeset úgy használtam, hogy amíg meg nem adta magát és ebben volt olyan, hogy beázott, azért lett kuka.

Így az átlag élet kor olyan 3 éve, de hát nincs olyan rég még mobil teló.

Volt egy sharp-os kihágásom az gyönge 1,5évet bírt az ismerős lg 3 hónapot. :)


Nem tudom, hogy csinálják, de tény, hogy általánosan jók a modeljeik.

2010. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10:54

Persze h elavulnak a telók kb 1.5 év alatt , de minden elektronikai cuccnál ígyvan ha jobban megfigyeled... Példának okáért vedd a videokártyákat , most megveszel egy atomszuper kareszt 100ezres áron , és fél év mulva már töredékéért megtudod venni...


De haugy van ahogyan mondod h 1 helyen készülnek az alkatrészek azt 10 000 000 % hogy egy Nokia jobban bírja mint egy LG vagy SE. Nincs igazam ?

2010. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!