Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak...

Mi lehet a baja a telefonomnak? (Iphone 6)

Figyelt kérdés
Kb. egy hete vettem egy Iphone 6 ot használtam személyesen megvettem kipróbáltam nem volt semmi baja hazahoztam még itt se volt semmi baja.Eltelt 4 nap éppen a tvt néztem amikor hirtelen felvillant a telefon azt hittem értesítést kaptam gondoltam megnézem. Aztán láttam hogy nem tölti a töltő azért villant fel. Elkezdtem mozgatni a zsinort néha mutatta hogy tölti néha nem elkellet hajlitani a zsinort és ugy mutatta hog tölti de valami iszonyatosan zúgott a konnektor amikor beledugtam a töltőt. Gondoltam jo mind1 elhajlitom majd tölti ugy. Beálittotam ráraktam töltőre eltel 2 óra mentme leveszem már biztos feltöltött erre kb csak 10% ot tölöttt fel mikor elötte 2 ora alatt teljesen feltöltött. Töltöttem 1 napig folyamatosan nagy nehezen sikerült 90% ra feltöltenem elvittem és meglepődtem mert olyan gyorsan merült a telefon. Elötte nem volt semi baja aztán hirtelen már a tölttő se töltött normálisan és a telefon is hamarabb merült. Ez miről lehet? ( a zsinór nincs megtőrve se semmi )

2016. máj. 2. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasznaltan sose vegyel telefont. Foleg ne ilyen dragat... szervizbe vidd el
2016. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A töltő biztosan hibás, ez van, nem örökéletűek ezek, vegyél másikat. Ha a töltő cseréje után is csinálja a gyors lemerülést, akkor szerviz.
2016. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"iszonyatosan zúgott a konnektor amikor bedugtam a töltőt ". Másik konnektorba esetleg nem próbáltad ki.?
2016. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- konnektor/hálózati fesz vagy zavar probléma (nem valószínű)

- rossz töltő (kapcsolóüzemű táp, ha zúg ott már gáz van)

- rossz kábel/csatlakozás (mozgatásra változott!)

- túlhasznált akku, cserélni kell. ha epölnél meg lehet nézni hány órát ment a kijelző, ott nézd meg. nekem droidos telefonnal 3,5 - 4,5 órát bír bekapcsolt kijelző+wifi+cseszegetéssel. szerintem ha ennél kevesebbet bír a tiéd akkor akksi csere, vagy kérdezz meg mást nekik meddig bírja

2016. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket vettem egy új töltőt és az tökéletesen tölti és sokkal lassaban merül
2016. máj. 14. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!