Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha vettem egy telefont a...

Ha vettem egy telefont a Media Marktban, de mondjuk 2 hét használat után erősen látszik, hogy gyenge az aksija/szoftvere, ami miatt nem tudom használni rendesen, kérhetek termékcserét másik termékre erre hivatkozva?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A termék ismertetőbe le van írva a szoftver is meg az akku is. Ha elolvasod akkor ezeket tudnod kellett volna hogy melyik milyen erős.
2016. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A specifikációkban le volt irva mennyit birja az aksi? Annál kevesebbet birja? Akkor simán.
2016. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy kicserélik ilyen indokkal.

De menj be, semmit nem vesztesz vele, elképzelhető hogy ha tényleg gond van vele akkor akár ki is cserélik. Ugyanolyanra. És ha 3. alkalommal cserélt készülék is rakoncátlankodik, akkor visszakaphatod az árát. Általánosságban.

A mobiloknál ez nem annyira jellemző.

De a Média elég jószívű ilyen tekintetben a többi üzlethez viszonyítva.

2016. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
simán lehet gyári akkuhiba, akkor az mehet is akár garanciába (persze ha nem user error)
2016. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az akkumulátor jóval kevesebbet bír mint amennyi fel van tüntetve az már jó alap a reklamációra, de ez a szoftver dolog nekem kissé zavaros. Ha lassan futnak a programok akkor az lehet amiatt is mert gyenge a telefon. Sajnos a gigaherzek meg a gigabyteok a leírásban nem feltétlenül összehasonlíthatóak, lehet attól egy telefon gyenge, hogy viszonylag nagy számokkal rendelkezik, de régebbi fajta processzorral.
2016. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!