Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil lenne jobb...

Melyik mobil lenne jobb választás: Iphone SE vagy Microsoft Lumia 950?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 09:20
 1/10 anonim válasza:
76%

Nekem Iphone SE van, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Egyszer volt Lumiám, az annyira nem jött be

2016. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
91%

Én kb 3-4 hónapig használtam a Lumia 950-est, de aladtam, mert szoftvert és az anyaghasználatot nézve elég gagyi. A Windows 10-es rendszer mobilra egyáltalán nincs kiforrva. A sokadik frissítés után is elég bug-os a telefon. Az utóbbi 5 évben mindig Lumiám volt, de ez a legutóbbi valahogy nem sikerült valami jól. Igazából azt vettem észre, hogy amióta Microsoft néven futnak ezek a Windows-os telók, azóta a színvonal is csökkent. A Nokiával nagyon meg voltam elégedve!

Egyetlen előnye van a 950-esnek, hogy iszonyatosan szép képet csinál! (Már ha nem fagy le a kameraszoftver.) :)

Ha a kettő közül választasz akkor Mindenképp iPhone SE! De ha már iPhone-ban gondolkodsz, akkor inkább 6S. A 6S nagyobb mint az SE, tök ugyanazt tudja és olcsóbb is. Az iPhone SE elég drága még ahhoz képest, hogy lényegében egy 5S külsőjébe bújtatott 6S. :)

2016. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Specia Ediditon-re szavazok.
2016. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

A windows phone alapból nem telefon hanem számitogép, nekem járt a kezemben egyszer egy lumia nem találtam semmit benne negyon fura.

iPhone alapbol teló, érthető menükkel.

2016. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Csak tudni kell használni a Lumiát, Ipohne a buta embereknek van, de látom sok olyan van az országban :-)
2016. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Tudni kell használni? Mit? A kamera bugot, meg a sok sok program crashelést? Nekem járt már a kezemben 950XL, ami kb ugyan az, igaz kinézetre nagyon bejött, dehát a rendszere kínszenvedés volt. Tehát ájfón legyen!
2016. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
ez nem is kérdés: mindenképpen iPhone! a wp-nek hamarosan úgyis annyi, már a Microsoft sem foglalkozik vele.
2016. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem lumia van. Meg vagyok elégedve vele. Amelyik ismerősömnek lumiája van az se panaszkodik se a 10-re se a 8.1-re. Viszont lumiából nem éri meg felsőkategóriásat venni mert ugyan annyit tud mind a középkategória. Az iphone meg menőzésre való, meg jó drága.
2016. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Nokia már egyszer átverte a jónépet a symbiánnal, most ugyanazt próbálják a windowsal.
2016. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pénzkidobás lenne a lumia, az ios fejletteb mint a wp, én is wp használó vagyok, igaz egy olcsóbb készüléken, de az az igazság hogy a windows áruház alkalmazásai el vannak maradva a másik 2 platformtól, itt nem csak a csicsákra gondolok, hanem a megbízhatóságára. Ráadásul a 950 w10m-el jött ki, ami azért a mai napig eléggé bugos. Ez egy drága készüléken elég hátrányos.
2016. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!