Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garanciális iPhone 6-ot...

Garanciális iPhone 6-ot milyen indokkal és milyen feltételekkel cserél a gyártó?

Figyelt kérdés

Van egy független iPhone 6 telefonom amit kéz alól vettem kb 4 hónapja. A készülék július végéig garanciális. Több problémám is van vele:

- Hangszóró néha recsegés szerű hangot ad, de van úgy hogy néha nem hallok semmit.

- A főgomb nem mindig reagál a nyomásra.

- A némító gomb kicsit lötyög, vagyis túl könnyen jár.

Ezek általános iPhone problémák? Másnak is volt ilyen?

Megmondom őszintén, hogy nem szeretném ha javítanák a telefont. Egy ismerősöm iPhone-ját javították és később ugyanúgy rossz volt. Csak másodszorra cserélték ki. Elég sokat járok külföldre dolgozni és nincs arra időm, hogy azzal szenvedjek, hogy bejárkálok az Apple szervizbe.

Szóval ezek miatt a problémák miatt javítják a telefont vagy cserélik?

A kérdésem másik fele: Mi kell ahhoz, hogy szóba álljanak velem az Aplle-nél? Vinnem kell a dobozt is és a papírokat is?

Valamint még valami: Ez egy 128Gb-os iPhone 6. Kicserélik nekem akár 6S-re is? A tárhely szempontjából nekem bőven elég lenne a 16Gb. Szóval az lehetséges, hogy ezt kicseréljék egy 16Gb-os iPhone 6S-re?

A válaszokat köszönöm előre is! :)



2016. máj. 3. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

"Kicserélik nekem akár 6S-re is"

Hahh... Jó vicc...

Ezt neked kell eldönnteni, hogy megéri-e beadni a szervízbe, vagy nem zavar annyira. Szerintem először hívd fel a szervízt, hogy javítják e, és kb mennyi idő alatt.

2016. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is ha gyári garanciás akkor mindenképpen vissza kell vinni.

Semmi nem kell, IMEI alapjan azonosítják a telefont (a számlát azért viheted de nem fogják kérni, a dobozt tartozékokat vidd, mert ha cserélik arra szükség van).

Amit tudni érdemes még az az, hogy az apple telefonokat elég gyakran cserélik ki garancia keretein belül, sőt általában kicserélik őket. Szóval vidd be aztán meglátod mi lesz.

Ami biztos, hogy nem fognak neked iphone 6s-t adni, ugyanarra a modellre cserélik, mivel még elérhető.

2016. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!