Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s, Xperia z5, LG G 4,...

IPhone 5s, Xperia z5, LG G 4, Galaxy s5? Egyenlőre 5s-t vennék, de vannak tapasztalatok ezek közül?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 5s van és nagyon szeretem, de 2016-ban szerintem egy G4-el jobban járnál. Olvass a neten teszteket a telefonokról hogy melyik miben jó és mérlegelj.

Igazából a Z5 is jó, de drágább mint a többi. Samsungot meg én személy szerint sose vennék még egyszer.

2016. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt Samsungom és LG-m korábban, most egy céges Sony-m és egy iPhone-om van. Én az iPhone-t ajánlom, de ez persze csak az én véleményem, úgy, hogy már minden említett típusom volt vagy van.
2016. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem z5 van, meg vagyok vele elégedve a többről nem tudok nyilatkozni. Bár nekem mindig sony/sonyericsson telefonom volt.
2016. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5s jó volt 3 évvel ezelőtt idén a Iphone SE lett az utódja ami menő és gyors és túlárazott.


LG G4 : A 3 közül ő rendelkezik a legjobb kamerával, és bámulatos kijelzője van QHD felbontású, e mellett van benne irDA ledel amivel lehet szórakozni a MM-ban


Sony Xperia Z5 : A legutolsó örökös a Z családból vele zárult a Z sorozat, igazán férfias baltával vágott élek, sztereó hangszórópár jellemzi, dedikált két állású exponáló gomb és ujjlenyomat olvasóval rendelkezik eme érték álló készülék.



Melyiket ajánlom?

Lássuk csak

i5s elavult, drága, régi, nem trendi hiába top 2 az árukeresőn!


LG G4: az üzemideje tragédia 3,5-4órát, éppenhogy kibír (kijelző időre gondolok) de extrák tekintetében ő a csőztes!



Sony xperia z5 : hát öt tudnám nyugodt szívvel ajánlani, több ismerősöm megvan vele elégedve.

2016. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!