Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgős! Nem játssza le a...

Sürgős! Nem játssza le a telefonom a videókat, amiket rátettem! Hogy tudnám megcsinálni hogy lejátssza?!

Figyelt kérdés
Nokia(nyomó gombos) telefonom van és raktam rá videókat, mert holnap elutazok, gondoltam közbe nézem őket..de nem játssza le!Milyen programot rakjak rá hogy lejátssza?

2016. máj. 4. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyel ra egy video lejatszot
2016. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mit? mert csak androidra találok!!
2016. máj. 4. 11:36
 3/7 DjImipapa ***** válasza:
Annak van sajátja? Ha igen, akkor a kódolás nem jó, freemake videókonverterrel (és még sokegyébbel) a telefonnak megfelelő kódolásúra kéne átalakítani....
2016. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontos telefon típus megnevezés nélkül sok konkrétummal nem tudunk szolgálni.
2016. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem támogatott formátumú videót tettél rá (pl. mkv), vagy túl nagy felbontásúak (szerintem nyomógomboson már a 480p-s videó is nagy felbontás).

Konkrétan meg kell nézned, hogy milyen videót támogat a telefonod, és utána olyanra alakítani őket.

2016. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Tííííííípus!

Ha még a régi symbian oprendszer, lehet, hogy csak a 3gp-t tudja.

2016. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3-nak,és az utolsónak is! Sikerült megcsinálnom, Köszi mindenkinek a segítséget!
2016. máj. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!