Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell megcsinálni, hogy a...

Hogy kell megcsinálni, hogy a TV-hez csatlakoztatott DVD-lejátszó lejátssza a filmet felirattal együtt?

Figyelt kérdés
A film AVI amit le tud játszani a szövegnek milyen formátumnak kell lenni, és hogy kell megcsinálni? (nekem SRT van) csak nemtudom, hogy hova kell rakni...
2010. júl. 23. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában ha a lejátszód képes rá akkor az srt jó formátum.

Érdemes ugyan azt a címet adni a filmnek és a feliratnak (kiterjesztést kivéve persze) és akkor többnyire automatikusan hozzárakja (esetleg távírányíton van ilyen gomb)

2010. júl. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha végképp nem megy akkor vannak olyan programok amik ráégetik a feliratot a filmre nekem elég lassu a gépem de kb 20 perc latt megvolt!:D
2010. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem sikerült :( se programot találni rá :s
2010. aug. 4. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyen pontosan ugyan az a feliratfájl neve, mint a videónak, csak nem .avi, hanem .srt.

Azért nézd meg gépen, hogy egyáltalán jó-e a felirat.

2010. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


ezzel próbáld kis progi, gyors és nálam hatékony működik

2010. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!