Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vasarlas elott allok...

Telefon vasarlas elott allok nektek mi a velemenyetek errol a telefonrol?

Figyelt kérdés
Pontosabban a redmi note3 pro erdekelne. Illetve h ti honnan rendelnetek h minel olcsobb legyen?

2016. máj. 4. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Naponta kb. 10 mobilos oldalt követek figyelemmel évek óta, és én is ilyen telefont szeretnék venni most magamnak, szóval az remélem mond valamit :D

Egyértelműen eustock.hu-ról vennék/veszem én is.

2016. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom nézz bele a videó a egy kicsit elmondja hogy a telefonon nincs alapbol magyar nyelv csak kinai es angol se play áruház es semilyen Google alkamazas csak ha utolog rá izélik valahogy . [link]
2016. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs rossz linket küldtem ez a helyes: [link]
2016. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ROM-tól függ, hogy mit találsz a telefonon. Szóval van olyan ROM, amin van magyar nyelv, Play Áruház és minden, ami kell.
2016. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja de az aeredeti romon ezek nincsenek rajta és a videoban az ürge elmodnaj ,hpgy a zárt bootloader miatt nagyon nehéz másmien romot rakni rá.
2016. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!