Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez milyen telefonszám (kié)?

Ez milyen telefonszám (kié)?

Figyelt kérdés
+3615100450 ?

2016. máj. 4. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Az anyukám kutyáljának a bolhályáé. Nem ami a feljén hanem ami a nyakán van ott alul.
2016. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de hülye kérdés, ezt itt kinek kellene tudni? Miért nem a tudakozót kérdezed??
2016. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy a legegyszerűbb: miért nem hívod fel ahelyett, hogy itt kérdezed??
2016. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Azért nem hívlya fel mert nincs telefonlja szegénynek.
2016. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Huu de humoros itt mindenki.

1. Sok rosszat hallotam az ilyen telefonszamokrol, ami igy kezdodik : +3615.! ( penz leszivast stb )

2.Van telefon es penz is van rajta !

3.Nem reg megint hivott fel is vettem, de ahogy felvettem bontottak a kapcsolatot.

De egyebkent 3 hete hivogatt.

A masik meg az , hogy ezt az oldalt azert csinaltak , hogy kerdeseket tegyunk fel.Gyengebbek kedveert olyan kerdeseket , melyekre nem tudjuk a valaszt es erdekel.

Szoval mielott bunkoztok , poenkodtok kepzeljetek magatok a helyzetembe. Koszi.

Ja es bocs , hogy ekezet nelkul irok. ( telorol irok ugyanis van telefonom ) :*

2016. máj. 4. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is telefonról írok, mégis tudok ékezettel!

Amúgy meg ha már 3 hete hívogat, miért nem jelentetted be a rendőrségen?

2016. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyire idióta vagy? Ez egy pesti szám...
2016. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a telefonszám az enyém. Megnyugodhatsz. Remélem kielégítő volt a válasz.


"1. Sok rosszat hallotam az ilyen telefonszamokrol, ami igy kezdodik : +3615.! ( penz leszivast stb ) "


Igen. Ezek az úgynevezett budapesti vérnyúl számok. Ha felveszed ...meghalsz...egyszer...remélhetőleg 120 évesen, 77 unokád körében. Magyarországon még mindig nem vezették be a "hívott szám fizet" metódust.


"3.Nem reg megint hivott fel is vettem, de ahogy felvettem bontottak a kapcsolatot. "


Vannak ilyen álnok modemek, amelyek bontják a kapcsolatot.Tűzre velük.


"De egyebkent 3 hete hivogatt. " Don GaTTo:)


"A masik meg az , hogy ezt az oldalt azert csinaltak , hogy kerdeseket tegyunk fel.Gyengebbek kedveert olyan kerdeseket , melyekre nem tudjuk a valaszt es erdekel. "

Igazából te kevered tudakozó szolgáltatást és a gyakorikérdéseket, de végül is nem ez az első haszontalan kérdés itt, szóval tőlem elfér. Engem nem zavar.


"Szoval mielott bunkoztok , poenkodtok kepzeljetek magatok a helyzetembe. Koszi. "


Hát valóban félelmetes lehet a 36 1 számról hívást fogadni. Te a mi hősünk vagy! ( Én általában nem tulajdonítok jelentőséget egy ismeretlen számnak, ha felhív...és akkor se ha leteszi ).

2016. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!