Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon kikódolását otthon...

Telefon kikódolását otthon hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Tegnap vettünk drága férjemmel 2 telefont név szerint samsung s7 eage... mára sikerült feltennie egy képernyő zárat amit nem tudott kinyitni... végül sikeresen kikerülte teljes rendszer visszaállítással, viszont tegnap mikor google fiókot csinált a telefonhoz Ő nem keresgéli a régit címszó alatt generált egy vadi újat, amivel csal az a baj hogy nem adott hozzá se másodlagos email címet se telefonszámot.... és csak úgy tudja vissza állítani a készüléket ha azzal az email címmel jelentkezik be ami először lett hozzá rendelve vaaaagy ha a telefonszámmal és a NEVÉVEL plusz ugye a kóddal. Namármost, semmire nem emlékszik, se a generált email címre, de még az sem stimmel hogy ha a nevét és a számát beírom. Nem is tudom sírjak vagy nevessek....

Valakinek valami fenomenális ötlet esetleg? Mert én kezdem feladni ! :D


2016. máj. 4. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
adj egy telefon szamot privatban, en segitek ;-)
2016. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fejlemények vannak ugyan is talált valami teljes rendszer vissza állítást... :S ami szerintem már a programozói szintem van... mert minden szöveg fekete háttérrel fehér angol szöveggel van írva... tökre elegem van, annyira szeretem mikor egy pasi bekapcsol "mindent jobban tudok üzemmódba"... na ilyenkor mit csináljak? marad a szervíz azt hiszem.... :@
2016. máj. 5. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem én ezt a görcsölést. Ha máshogy nem megy, akkor recovery-ben csinálj egy teljes factory resetet. Ha feláll a készülék, hozzáadod a gugli fiókodat és elkezded használni. Bármelyik 10 éves gyerek megcsinálja 5 perc alatt. Ha meg elfelejtgetitek a képernyzárat, az emailjelszót, meg nem állítjátok be a másodlagos címet, akkor sajnos bennetek van a hiba.
2016. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!