Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja az iphoneomnak?...

Mi baja az iphoneomnak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A telefonom mostanában folyton lefagy, beakad, teljesen instabil az egész. Eddig semmi ilyesmit nem produkált, ezért idegesít rettentően. Szóval.

Egy iphone5s-ről beszélünk, amit tavaly nyáron vettem, most lesz 1 éves. Két hete az outlookos e-mail címem összes e-mailjét elkezdte magától törölgetni, amint elolvastam az emaileket, törölte is őket egyből. Ha rákerestem valamire egy ideig még kimutatta, majd azok is a kukában landoltak és odaveszett minden mailem, fontos anyagok/levelezések is.

Más konkrét hibával nem találkoztam, nem is nagyon foglalkoztam vele, ma kb 20 percig fogtam a telefont, amíg végre magához tért össze-vissza ugrált a programok között, kikapcsolt, lemerült akksit jelzett (több mint 20%-on volt)... az előbb újraraktam, de az icloudos mentést visszaállítottam (vásárolt programok), bejelentkeztem a mailembe minden stimmelt. Majd kidobott, olyan címszóval, hogy azonosítsam magam egy hotmailes e-mail címmel. Nos, az e-mail cím kb így nézett ki: marfdv944@hotmail.com ezt kellett volna azonosítanom. Bepörgettem a saját születési dátumom, természetesen nem fogadta el.

Most ott tartok, hogy visszamentette mind a 3000 képem a telefonra és törölni sem tudom őket. A programokat is kínszenvedéssel sikerült uninstallálni.

TELJES visszaállítást csináltam, a képeket és programokat utólag telepítette fel az e-mailemmel.

A kérdés: mi a jó isten ez a hotmailes cím és mi köze a telefonomhoz? Kb 6 éve nincs hotmail fiókom, semmi közöm hozzá. (Bár a fő mailem outlook, ami ugye egy kézen van a hotmaillel...)

A telefon lenne a bűnös, vagy a mailemet törték fel?



2016. máj. 5. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Démonizálodott a telód!

Én is szoktam ilyeneket álmodni ha nehezet eszek estére.

2016. máj. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem vidd el szervízbe, ha ott sem tudnak segíteni, akkor van nagy baj...
2016. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!