Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beex m1d gyorsítása CSAK játékra?

Beex m1d gyorsítása CSAK játékra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az volna a kérdésem, hogy egy beex m1d készüléket, ami rootolt, hogyan tudnék csak játékra használni. Mindent le szeretnék törölni, ami szükségtelen, még a telefonáláshoz és sms-hez tartozó appokat is. a kérdésem végül is nagyon egyszerű és mégis nagyon bonyolult, mert mégis egy beex telefonról van szó (nagyon ratyi) annyi volna, hogy mik azok az appok, amik törölhetők ha csak és kizárólag a play áruházra van szükségem..

2016. máj. 5. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha letörölsz mindent róla azzal nem lesz erősebb a hardver. Szóval ugyam úgy szaggatva vagy egyáltalán nem fog futni a játékok egy része. Örülj annak ami most is fut.
2016. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, mert rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Nincs semmi probléma a készülékkel olyan téren, hogy miket futtat, mert a kategóriájához képest nagyon jól teszi a dolgát. Csupán csak a lehető legtöbb helyet szeretném kihozni belőle és nem szeretném hogy játék közben 5 perc után felforrósodjon a proci, tehát jó lenne ha minél kevesebb háttéralkalmazás futna. Biztos segít rajta, mert egy másik telónál már bejött, de ahhoz találtam leírást, mert az egy samsung készülék volt nem egy ilyen majdnem noname beex amihez gyári romot is alig lehet találni.
2016. máj. 5. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!