Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnám eladni az lg...

Mennyiért tudnám eladni az lg f60 telómat?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni magamnak egy iphone 5s-t.szerintetek megéri? Azt hallottam hogy jó teló...nekem nagyon tetszik de iphone6-ot azért nem akarok venni mert újonnan nagyon drága :( meg sztem nem ér annyit mint az ára ...nekem az iphone 5s tökéletes lenne :)


Lg f60: kb 40000 ft volt szülinapomkor kb 40.000 fogok összegyűjteni mennyiért tudnám eladni? Ha :vannak rajra kis karcolások

Megkímélt állapotú

4gb a tárhelye ami miatt en nagyon szenvedek....megvenné valaki egyáltalán?


Ja és lenne hozzá egy ingyen tok és töltő és egy sd kártya mivel az iphone-ba nem lehet rakni asszem vagy de?

En kb olyan 20-25.000

Re gondoltam vagy ez sok ?

Az sd kartya +egy ezres mondjuk..az 16gb-os asszem


Vélemények az iphone 5s-ről?

Előre is köszi a válaszokat



2016. máj. 6. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
20ezer körüli ár még egész elfogadható érte.
2016. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a telefon még új korában sem ért egy sz*rt sem, hiba volt megvenni!

Bármennyit kapsz érte az már ajándék, elég ha vasáron elmegy!


iPhone 5s-t pedig felejtsd el, már csak az SE-t szabad megvenni. Ha nincs rá pénzed akkor azt javaslom inkább nézz egy jobb minőségű androidos telefont. pl. Google Nexus 5X.

2016. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát így vissza gondolva már megbántam...de mi a baj az 5s-el? Sokan azt mondjáknhogy nagyon jó...
2016. máj. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!