Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsolta ki a Vodafone...

Miért kapcsolta ki a Vodafone önkényesen az EUHAZAI opciót a feltöltőkártyás előfizetésemen?

Figyelt kérdés
Egyszer csak kaptam egy SMS-t, hogy kikapcsolták. Azt tudom, hogy eltörölték a Roaming díjakat. Az ügyfélszolgálat külföldről már nem hívható ingyenesen(van, hogy 10 perc mire felveszik), az ügyfélbiztonsági kódomat meg nem tudom, mivel otthon semmit sem intéztem velük online, így elfelejtettem.Szóval ki mit tud: elérhető még ez az opció ugyanígy, vagy a roaming djak megszűnésével minden előfizetés automatikusan belföldi tarifával használható az EU-n belül, vagy csak az új EU-s előfizetések?Előre kösz!

2016. máj. 6. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem törölték el a roamingdíjakat.


Az opciót meg az 1270-re küldött EUHAZAI üzenettel lehet bekapcsolni, küldtél?

2016. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Alapból EUHAZAI opció be volt kapcsolva az előfizetésemen, amit a leírás szerint nem kell naponta megrendelni, lemondásig érvényes. Most hó elején kaptam egy SMS-t, hogy az EUHAZAI opciót Kikapcsoltuk előfizetéseden. Arra gondoltam, hogy esetleg megváltoztak a feltételek. Visszakapcsoltam, mivel szükségem van rá, csak nem tudom nem-e ezzel trükköznek, hogy ha újrarendeled más feltételek érvényesek mint előtte. Szóval nem én kapcsoltam ki az opciót, hanem ők.
2016. máj. 10. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy jó hírem.

Ingyen írhatsz nekik emailt.

Mivel nem velünk állsz szerződéses kapcsolatban, így mint szolgáltató ők fognak hiteles válasszal szolgálni a kérdésedre.


ugyfelszolgalat.hu@vodafone.com

2016. jún. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!