Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meiket érné meg jobban megvenni?

Meiket érné meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s6, s6 edge vagy s7? Esetleg iphone 6s bar nem tetszik az iphone.

2016. máj. 6. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem eddig mindig androidos telefonjaim voltak. Pár hete volt bálam telefonválltás...gondolkoztam a sg s6 edge plusz-on a sg s7edge-n es az iphone 6s pluszon.

Én untam az androidot már ezért vegül az iphone-t vettem meg.

Jònak jó telefon meg minden, szép fotók, szép videofelvétel, remekül futnak rajta a játékok, nem szaggatnak/akadoznak.

De ez a zártság eléggé idegesítō néha...

Plusz a jó appok mind fizetosek, na, de nem annyira horribilis osszegekrol va szo.

En teljesen megvagyok vele elegedve. Nem fagy le...legalabbis eddig nem fagyott meg le, de szerintem a felso kategorias sg s6 edge plusz/s7 edge...ezek mar nem nagyon fagynak...szoval...na meg van egy ket dolog amii idegesito meg a szifonba...pl messengerben nincsenek chatfejek...de ha jol tudom meglehet oldani azt hogy osztott kepernyo legyen.

Jopofa a nyomaserzekeny kijelzo is...

Ha sok jatekot videot vagy filmet szeretnel majd ratolteni akkor a 64 gb ost ajanlom mert a 16 osra sz**r se fer.

Es nem lehet a kijelzot csak egy ket felekepp feloldani...szal nincsenek buborekos feloldas vagy akvarell....bar nem tudom hogy kulonbozo appokkal lehet ilyet..ezt mar nem tudom.

Ha megvagy elegedve az androiddal akkor vegyel s7 edge-t.

Ha valami masra vagysz mas rendszerre akkor szifon.

2016. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!