Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s7 vagy iphone 6s/64gb?...

Galaxy s7 vagy iphone 6s/64gb? Most egy z3 compactom van fél éve de már elkezdett akadni android 5.1.1 nél is de a 6. 0 nál töbször is, ios vagy android? I6s vagy s7?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 23:23
 1/3 anonim válasza:
100%
Én android párti vagyok,és Samsung párti,de ez olyan kérdés,hogy vagy ez vagy az. Valaki erre esküszik van aki arra. Windows os telefon sem rossz.Van olyan amiben az android jobb és van amiben az ios-os. Már volt androidod,ha úgy érzed most próbáld meg az iost.Ha mégsem válik be simán becserélheted,vagy eladhatod.
2016. máj. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdése. A samsungnak jobb a kamerája, hiszen későbbi telefon és a technológia is későbbi. Az iphone-nak meg nem olyan jó a felbontása meg talán kicsi is lehet, ezért próbáld ki élőben. De a 6s az viszont sokkal tovább lesz támogatva és gyorsabb is. Meg az ios stabil, az android személyre szabhatóbb. Tehát vagy vagy. Esetleg várd meg az új iphone-t.
2016. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem S7-em van,maximalisan meg vagyok elegedve vele,nem lassul,nem fagy,egyszeruen szuper... Rendszeres hasznalat mellett is 2 napig birja,kameraja eszmeletlen jo stb...
2016. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!