Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 hoz valahol van...

Samsung s5230 hoz valahol van benne rajzoló program? Vagy valami extra érdekesség van a telefonba? 1 napja vettem még nemtudtam ki ismerni. Help

Figyelt kérdés
:)értelmes válaszokat kérek köszi:)
2010. ápr. 8. 18:51
 1/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Nincs benne rajzoló program.

De a dobókocka érdekes :D (Játékok és egyebekbe van)

+ a világóra is jó :) (Eszközökben)

2010. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a komit a dobókockára már rájöttem csak unalmas:D a világóra meg lassú:S legalábbis nekem...:/:S
2010. ápr. 8. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
roszul dőntőtél
2010. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát a samsung rossz döntés volt!

Kp 500/502 jóval nagyobb tudású.

Extrák: Rajzolóprogram akár meglévő képekhez is

Videó és képszerkesztő program

Minden játék mozgásvezérelt

Nagyon fejlett naptárrendszer

A zenelejátszója nincs lebutítva mint a samuban

Ehhez tudsz venni olyan füllhallgató aminek normál 3,5 mm a csatlakozója

Szerintem cseréld le gyorsan! Az Lg olcsóbb is!

2010. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szia hadd mondjak pozitívat is a telorol 1,5 éves használat után . Voda függő az enyém , pontosabb érintése van a képernyőnek és gyorsabban reagál az érintésre . Ha függetlenül vetted vagy más szolgáltatónál akkor pakolhatsz rá java cuccokat kb 100.000 ret ami vele kompatibilis ott mindent megtalálsz amit a telodra feltennél . A Voda nal dolgozik az ismerősöm és sorba viszik be a kp 500 asokat mert szoftver hiba lép fel nem érzékeli a képernyő a mozdulatokat . Nem kell tehát leírni a Samsungot szerintem . Többet privátban ha kell segítség .
2010. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
09:14 -es én nem az LG röl kértem extrát aminek alapból 1 fos a szoftvere..már a menüje is undoritó...meg az LG..hát..:S kinek mi...nekem ez tökéletes tud mindent amit akarok...csak hátha van benne olyan érdekesség ami jól jöhet:)
2010. ápr. 11. 22:08
 7/10 anonim válasza:
és lehet rá tölteni rajzoló progit? v nem??
2010. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
már találtam mostrá pár cuccot és raktam rá rajzolo progit meg sok játékot (sony ericsonos játékokat is kezeli)meg msnt- stb..:)
2010. máj. 13. 17:28
 9/10 anonim válasza:
syaaaa 17:28 megadnád az oldal cimét ahol ezeket rátöltötted? és ingyenes??
2010. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen ingyenes ... www.s5230.rbz.hu
2010. máj. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!