Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640-es telefon...

Microsoft Lumia 640-es telefonra a Windows 8.1 vagy Windows a jobb? Vagyis megéri-e frissíteni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Windows 8.1 is windows....
2016. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én frissítettem anno mikor kijött a 10es. A mostani build verzióval nincs problémám. (.218) Igaz néha újra indul, de az is két héten, ha egyszer megtörténik. Gyorsaság terén nincs változás, aksi idő is kb ott van. Ami nekem nem tetszik, hogy egyes alkalmazásoknál a navigációs sávot nem lehet eltüntetni, de gondolom ez idővel javulni fog. Összességében megvagyok vele elégedve. Érdemes frissítés előtt HR-t csinálni, majd úgy telepíteni a rendszert biztonsági mentés nélkül.
2016. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!