Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a Telenornál a...

Mi a különbség a Telenornál a sima "Klikk" és a "Klikk 1gb" között?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a simánál 150mb van az 1gb-osnál meg ugye 1gb. De miért csak 300Ft a különbség? Kell lennie valami turpisságnak. Én ha jól értelmeztem, akkor a sima "Klikk"-nél ha lemegy a net, ott csak lassítanak, az 1gb-osnál ha meg lemegy, ott nem is lesz. Jól értelmeztem? ÉS még egy kérdés...Amit reklámoz a Telenor, 1gb net korlátlan közösségi dolgok 2000Ft-ért az melyik csomag, és ott csak lassítanak ha lejár a netem, vagy nem is lesz utána?

2016. máj. 8. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elfogyott a Klikk keret, akkor mellé betolhatsz egy Klikk 1 Gb-ot. Magában nincs Klikk Gb.

Olvass:

[link]

2016. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A Klikk és a Klikk 1GB nem működik együtt. Valóban ez a lényeg, ha az 1GB-os Klikkben elfogy az adat, akkor megáll az adatforgalom, míg a 150 Megás esetén csak lassul.

Az 1 GB adatforgalom, és korlátlan Social Hub pedig a MyStart tarifacsomag MyChat kiegészítő csomagban található (1990 Ft) :) Illetve az 1 giga elfogyása után 32/32 kbps-ra lassítják a netet.

2016. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Így 2 év elteltével már nem lassítják, hanem egyből elveszik azt a mobilnetet is (vagyis én így tudom). A klikk 1gb fixen jön minden hónapban vagy mindig meg kell venni, ha kell? Hogy vannak akkor most a dolgok?
2018. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!