Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG K8 vélemények, tapasztalatok?

LG K8 vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az android 6.0-hoz nem kevés az 1,5 gb ram? megéri megveni? mert elég jó áron van szerintem...

2016. máj. 9. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Megéri! Egy hete van nálam a telefon, bár nem kellett 50rugót fizetnem,mert előfizetést hosszabbítottam meg a vodánál,így ingyen elhozhattam,de 50ezerért is megvenném,mert bőven ér annyit. Szaggatást, laggokat nem tapasztaltam, gyors kis gép, tehát ez a 1,5 giga ram elég a 6.0-hoz, persze, lehetne több, de kipróbáltam nagyfelbontású, nagyobb játékokat is rajta és semmi laggot nem tapasztaltam. Nyugodt szívvel tudom neked ajánlani!:)
2016. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hátlapja miből van, milyen a fogása?
2016. máj. 12. 19:06
 3/5 anonim válasza:
A hátlapja müanyag
2016. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előnyök:

- árához képest pazar telefon

- nagyon szép, nőies forma. Nem kell szégyenkezve előhúzni. Fiúk tehetnek ra vagány tokot, de lányoknak pucéran konkrétan ékszer

- gyors, simán felveszi a versenyt a 100+os telókkal (álltalános használat, böngészés, facebook, youtube, filmnézés, zenehallgatás, középkategóriás játékok terén)

- az aksi nagyon jól bírja, persze mint minden okostelefon mellé, k8hoz is érdemes beszerezni egy powerbankot

- Tökéletes a mérete. Egyáltalán nem mondható kicsinek, de nem is lapát (könyvet is szoktam rajta olvasni, ill. filmet is gyakran nézek rajta, tökéletes)

- A kijelzője csodaszép

- A hátlap stapabíró

- Jól lehet vele írni, most is k8-ról pötyögök

- Hasznos beépített funkciói vannak (pl ébresztés után automatikusan elindulhat a zenelejátszó, felolvassa a hívást, a vaku villog hívásnál, van gyorsgomb a zseblámpára stb stb)

- a fényképező lehetne jobb, de ezen az áron teljesen megfelelő


Hátrányok:

- kell rá fólia, bár ezt konkrétan nem mondanám hátránynak hisz 50ezer forintos telefonon hol lenne gorilla glass. Viszont elég a fólia, a hátlap bírja a strapát


- Az egyetlen igazi hátránya, ami miatt le is fogom cserélni, az az icipici memória. Ez kizárólag az alkalmazások terén érzékelhető. Videót, képet bármit lehet sd kártyára vagy felhőbe menteni, így azoknál nem számít. + amikor kiírta, hogy tele van az agya, a telefon akkor sem lett lassabb. Viszont ha valakinek fontos, hogy sokféle alkalmazása legyen, annak nem ajánlom ezt a telefont. Igaz, lehet valamennyire az sd kártyára helyezni appokat, de nem mindet és valahogy tellik a memória akárhogy sd-zek.

Azonban ha elég 5-6 letöltött alkalmazás, akkor csak ezt a telefont szabad megvenni!

Ami elfér a kis agyában az kiválóan működik, ha csak a facebook kell, egy vlc, egy két alkamazás meg egy két játék max, akkor a világ legjobb telefonjának fogod érezni.

2016. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából már júliusban rá esett a választás, és igazából én meg vagyok vele elégedve. Engem csak a kamerája zavar hogy egy kicsit rossz képeket készít, de elmegy. Amit az utolsó válaszoló írt, abból még hasznot is szereztem -bőven- mert ezekkel a bizonyos gyorsgombokkal én még nem találkoztam, de mindenesetre köszönöm.
2016. nov. 1. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!