Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam az...

Melyik telefont válasszam az adott árkategóriában?

Figyelt kérdés

A microsoft 640 XL tetszik a legjobban, a kamerája és a sokatbíró akksija miatt. De a Huawei P8 Lite is jó lenne, de viszont android, ami 1 éven belül belassul...

50-60 ezer között venném a telefont, többet nem szánok rá!

Ti mit ajánlottok, ami biztos hogy jó lehet? Jaa, és nem egy évig használnám, hanem jó lenne tovább :D

23 L



2016. máj. 10. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia.. :D Hát az Andoridra van sok iOS felhasználó, aki lelassúzza... De pl. egy csúcsmodellnél (Samu S7 pl.) ez nem várható. Mondjuk ártól is függ.

A WindowsPhone-val nekem csak annyi bajom, hogy az arúházban nincs meg az a sok alkalmazás.. pl. nincs Snapchat vagy mi, meg ezek :D

Az XL jó választásnak tűnik, de sokan imádják a Huaweit is.. A te döntésed. Remélem 1%-ban is segíthettem. :)

2016. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A legtobb androidnak nem is kell 1 ev hgy belassuljon, eleg 1 honap is.

Amelyik nem lassul be az kb 120000-tol kezdodik.

2016. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2 éve használom a kicsi, olcsó, kínai telefonomat és nem lassult be.

Amúgy ennyiért ha android kell akkor Xiaomi Redmi 3 egész jó vétel. A MIUI android alapjáraton is nagyon klassz rendszer, nem hajlamos a lassulásokra és rendszeresen kap frissítést.

2016. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszii, a windows phone is megfelelne, nekem túl soka google playben a felesleges alkalmazás :)

Csak tényleg döntésképzelen vagyok hogy androidról megéri-e átmenni windowsra, ami állitólag jóval jobb op.rendszer

Utolsó, és honnan lehet beszerezni? Külföldről félnék megrendelni

2016. máj. 10. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
eustock.eu-n beszerezhető.
2016. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol láttad jónak a 640 XL kameráját, én a Mobilarénában néztem a tesztfotókat, és bizony nem kell hozzáértő fényképésznek lenni, az eredmény szemmel látható, borzalmasan homályos képeket csinál, legalábbis ránagyítva, nem luxus annál 1000x jobb kamerájú telefont venni!

Ezen kívül szerintem a kijelzője se valami jó, legalábbis pixelsűrűségben, 259 ppi kevés.

A másik viszont egész jó telefon, a Huawei P8 Lite nem véletlenül népszerű, vagy még Honor 4C, esetleg nem tudom, mennyire birkóznál meg 5.5" kijelzővel, de ennyiért a Doogee F5 a legeslegjobb.

2016. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az eustock se magyar. Akkor már mindegy ha kinai oldalról rendelsz. A Tinydeal nagyon jó , szupertelefonokat lehet rendelni nagyon jó árakon.
2016. máj. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Oké, az eustock Szlovákiába van bejegyezve, de amúgy magyar. A garancia is országon belülre szól (a WayteQ-hez, akik amúgy szintén forgalmaznak Xiaomi telefonokat és még a xiaomi.hu-t is ők üzemelzetik, csak náluk drágább valamennyivel ezek a készülékek). Szóval nyugodtan lehet onnan rendelni. A tinydeal se rossz csak ha nem eu raktárból jön akkor vámolva lesz, a szállítási idő is hosszabb és a garancia is macerásabb.

Ha nem fontos a magyar garancia akkor nyugodtan keress tinydealen egy telefont, ha meg kell a magyar garancia akkor nyugodtan lehet Xiaomit rendelni az eustockró.

2016. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

na most a Huawei helyett más jött szóba :D

kinéztem még az Acer Z 630 Ds-t :)

az is tetszik

2016. máj. 11. 11:17
 10/13 anonim ***** válasza:

Az Acer Z630-ban 2 dolog van csak, ami igazán értékelhető: a nagy felbontású előlapi kamera (8 MP, úgy mint a hátsó is), és a nagy akksi (4000 mAh).

Ebben az árkategóriában a 2 GB ram már megszokott, viszont a kijelző pixelsűrűsége (267 ppi) és a processzor (4 x 1.3 GHz MediaTek) közel sem valami hű de jók. :/

2016. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!