Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud segíteni? A google...

Valaki tud segíteni? A google chrome nem hoz be oldalakat és a google play nem jön be.

Figyelt kérdés
Eddig gond nélkül használtam ezt a két alkalmazást, de kb egy hete egyáltalán nem jön be a google play és a google chrome az oldalak nagy részét nem tölti be. Mindkét alkalmazás időtullépésre hivatkozik, úgyhogy gyanítom hogy a hiba forrása is azonos, viszont képtelen vagyok rájönni. Az órát már többször átállítottam, az alkalmazások gyorsítótárját és az adatokat is töröltem, a telefont újraindítottam de egyik sem használt.. Gondoltam még a netsebességre, de eddig is ugyanezt a netet használtam és minden tökéletes volt, illetve este gyorsabb netnél is fennállt a dolog.. Egyébként xiaomi redmi telefonról van szó, miui 7 op. rendszerrel ha ez számít... Minden tanácsot szívesen veszek!!

2016. máj. 11. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ments le minden adatot és csinálj egy gyári visszaállitást. ha ez se sikerülne akkor flash egy original android rendszert.
2016. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg nincs valami kevésbé drasztikus beállítás? Nem szeretném ha a képeim és a dokumentumaim kitörlődnének :(
2016. máj. 11. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor törlődnek, ha nem is akarod lementeni előtte.
2016. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezért irtam készits biztonsági mentést. UI: első vagyok (ahogy az elöttem levő válaszolo is javasolta.)
2016. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez minden telefonban van?? Én sehol nem látom.. És az alkalmazásokat nem lehet visszahozni? Sajnálnám ha mindent újra le kéne tölteni és a mostani állapotába hozni..
2016. máj. 14. 01:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Beállitások adatvédelem gyári beállitások visszaállitása és ha mindent lementesz nem veszik el semmi.
2016. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az appokat is letudod menteni és azok datáját.
2016. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 21. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!