Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy Samsung galaxy...

Iphone 6s vagy Samsung galaxy s7? Ki mit ajanl pozitivumot meg negativot mondhatnatok melle ez lenne az elso apple termékem aktualisan samaung galaxy s4em van es rosdz tapasztalataim vannak androiddal. S7is belassul ilyen hamar? A 6s nem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
+1 iPhone 6s
2016. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

iPhone nem lassul be


az androidok a hulye operacios rendszer memoria es tar menedzsmentjetol lassulnak be es sajnos ezen mar soha nem fog a google javitani


egyebkent is: egy lapon emlegetni egy Apple es egy Szarszung termeket?

2016. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
En a helyedben az ev telefonjat vennem,vagyis Galaxy S7-et! En is S4-rol valtottam S7-re,es nem bantam meg! Nagyon jol van optimalizalva,nem lassul,nem fagy,nem melegszik. A kameraja jelenleg a legjobb a mobil platformon.Gyonyoru kijelzo,vizallo stb... Nekem van 6-os iphonom is,bent a fiokban! Le nem cserelnem az S7-re!
2016. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A ZTE Blade V7 mindkettőnél jobb
2016. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
A szifon ugyanúgy tönkremegy. Ha nem rakod tele, vigyázol rá akkor nem megy tönkre az android. Jó örökké nem bírja semmi. :) De S7 re szavazok.
2016. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ötödik vagyok. Amúgy nézz összehasonlító videókat meg olvass kommenteket róla és úgy dönts.
2016. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem vegyél note 7et és egy atombunkert.
2016. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!