Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a kettő közül?

Melyik telefon a kettő közül?

Figyelt kérdés
Egy árban van a két telefon használtan az a Samsung s4. új mostani a lg k7. Talán jobb az s4 de már három éves és talán több hiba jöhet ki rajta mint egy új garanciális készüléken szerintetek melyik az okosabb a döntés kettő közül? (harmadik variáns nem érdekel)

2016. máj. 12. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A Samsung egy kicsivel jobb
2016. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Képzeld el mind a kettő telefon...
2016. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyi az ára de mindenkép LG
2016. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lenaleen válasza:

Az lgrol nem tudok velemeny mondani, de nekem kb 2 evig sgs4-em volt es most csereltem le egy iphonera, veletlenul sem azert mert bajom lett volna vele, teljesen jol mukodik a mai napig, csak mar ujitani akartam. Az s4-et mai napig hasznalja az edesanyam es abszolut semmi problemaja nincs vele. Nagyon neha csinalt olyan hogy a led felul vilagitott rajta amikor a kijelzo be volt kapcsolva es ezaltal lefagyott de egy ujrainditas es kutyabaja😉

En javasolni tudom...remelem tudtam segiteni:)

2016. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lenaleen válasza:

Olyat*

Bocsi

#4

2016. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül samsung lett.
2016. máj. 16. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!