Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma bementem a LIDL-be, és...

Ma bementem a LIDL-be, és észrevettem, hogy a Blue Mobile csomagokat már nem értékesítik. Ez miért szüntették meg? Esetleg valaki Blue Mobile csomagot szeretne venni, ezt hol teheti?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 11:34
1 2
 1/14 bp1985 ***** válasza:
Nincs már blue mobile. Kb 2 hónapja bejelentették a megszünést.
2016. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
A Tesco Mobile szűnt meg.
2016. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt már a múlt hét végén(?) is észrevettem, hogy már nem értékesítik, a Tesco Mobile-ról tudtam, hogy meg fog szűnni. Majd utána nézek a neten, mikor jelentették be pontosan, hogy a Blue Mobile meg fog szűnni.
2016. máj. 12. 13:17
 4/14 A kérdező kommentje:
Most néztem utána a neten, a Blue Mobile-nál inkább fejlesztés zajlik, nem gondolkodnak a megszűnésen.
2016. máj. 12. 13:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha árban lényegi különbség lenne akkor meg is érné váltani de jelenlegi "akcióik" egy forintot nem érnek.
2016. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5. A legalacsonyabb a percdíjuk (a feltöltőkártyások között). Mi kellene még, hogy megérje?
2016. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6-os ez így nem teljesen igaz mert a többi szolgáltatónál van pl 100 ingyen perc, vagy egyéb kedvezmény pl ingyen hívható 5 szám ,vagy a vodaredeseknek a korlátlan ingyen hívás stb ami kompenzálja a drágább alap percdijjat.
2016. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5 számot ingyen? Az melyik?

(Vodafon red minimum 10 ezer havonta, hogy jön ez ide? Havidíj és kötelezettség nélküli csomagról van szó, ilyenből nincs olcsóbb, ez viszont teljesen igaz)

2016. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Olyan nincs, hogy 5 számot ingyen hívhatunk. Olyan viszont igen, hogy olcsóbb percdíjjal. Édesanyám, kislányom(11 éves lesz, neki is van telefonja!!!) és Én T-Mobile-osok vagyunk, és Domino 5 díjcsomagunk van. Erre céloztam, hogy 5 számot OLCSÓBB PERCDÍJJAL lehet hívni(ez 39 Ft percenként, ugyanez áll az SMS-ekre is). A többi esetben a hívás és SMS 49 Ft percenként.
2016. máj. 12. 16:58
 10/14 anonim válasza:
A Blue Mobil nem szűnik meg, bármelyik Lidl áruházban elérhetőek a készülékek, SIM kártyák, feltöltő bónok.
2016. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!