Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kínai telefon: az alábbiak...

Kínai telefon: az alábbiak közül melyiket érdemes megrendelni?

Figyelt kérdés

Segítenétek választani?Nem vagyok egy zseni a témában,jó előlapi és hátlapi kamerát szeretnék,esztétikus külsőt meg egy használható telefont,ami évekig telefon tudna maradni. kb 150 dollárig gondoltam..ha valakinek van más ötlete ilyen árfekvésben,nyugodtan írja le vagy linkeljen egyet,ezek itt csak amiket hirtelen találtam.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Kérdés még: a Huawei P8 Lite ezekhez képest tudásban hol helyezkedik el? Azt ajánlanátok?


2016. máj. 12. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy-két fokkal jobb mint amit te felraktál.

[link]

2016. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :) inkább pandáról vagy tinyról érdemes rendelni?


[link]


és ez még milyen?

2016. máj. 12. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Az akksi gyenge. Androidnál érdemesebb 4000 vagy attól erősebb akksival venni.
2016. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még én. A Tinydealról rendeltem több dolgot is de semmi probléma . Már a rokonságból is többen innen vettek telefont.
2016. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!