Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-ra melyik a...

Windows Phone-ra melyik a stabilabb Windows 8.1 Update 2 Vagy Windows 10 Mobile?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg jobban használni?

2016. máj. 13. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Most már a .318 frissítés elég jónak mondható a w10-en, a 8.1-nek is voltak hibái, ennek is vannak, én magam az edge böngésző miatt nem váltanák vissza 8.1-re.
2016. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Emberek ***** válasza:

Mostanra kijött már a .420 is (júniusi patch), az üzemidő javult, de az edge-ben még mindig nem oldották meg, hogy némelyik oldal ne kényszerítse térdre a böngészőt. Nem rossz, de van még rajta mit javítani.

Alapjáraton a 10 sokkal több funkciót, és beállítási lehetőséget biztosít mint a 8.1, viszont kevésbé stabil mint a 8.1. Én a megjelenés óta 10et használok a 830asomon, és meg vagyok vele elégedve. Néha újra kell indítani a telefont, de ettől eltekintve nem panaszkodom

2016. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!