Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szivat a Telekom Napinet?

Miért szivat a Telekom Napinet?

Figyelt kérdés

Kikapcsoltam a mobilinternetet, ennek ellenére minden nap levonta a napidíjat. (~200 Ft) A semmiért.

Írtam panaszlevelet, azt felelték, mert volt mobilinternet forgalom(!). Ha nem tetszik, menjek be és kérjek kimutatást.

Miért szivatnak így? Ez annyira kispályás...



#Telekom #Dominó Napinet
2016. máj. 14. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj be, es kerjel kimutatast.
2016. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amugy, ha nem hasznalod, miert nem mondod le?
2016. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
4-én járt le, ki is kapcsoltam a telón h ne forgalmazzon többet. (A telefon szerint is 0 a mobilinternet adatforgalom.) Ennek ellenére a következő 2 napon is levonták. Ekkor mondtam le.
2016. máj. 14. 13:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor ia, ha kikapcsolod a mobil adatforgalmat?
2016. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom csak, hogy igen. Akkor érdemes lenne bemenned.
2016. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A telefonszámoddal be tudsz regisztrálni a T weblapon és saját magad ellenőrizheted, kezelheted, ki-bekapcsolgathatod kedvedre a megrendelt szolgáltatásokat. Ez megvan pár perc alatt, asztalt verni (és hülyeként távozni) ráész később is.
2016. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezt már egy éve megtettem. (Regelve vagyok, ott is kapcsoltam ki a 2, semmiért felszámolt nap után).

De az az oldal sztem nem részletezi h miféle forgalom volt.


Mással nem fordult ilyen elő?

Rossz a telefonom (és mégis forgalmazott?), vagy mi történt?

2016. máj. 14. 13:28
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyébként, ha nincs bekapcsolva a mobilnet, akkor a Surf csomag sem működik... (nem kapok mobilinternetet) Tavaly próbáltam.

Ezért is gondolom h ez az egész egy kispályás szivatás.


Ha nem figyelem az egyenlegemet folyamatosan, akkor csak idő kérdése és simán nullázódott volna, anélkül h egyáltalán hozzáérek a telefonomhoz.

2016. máj. 14. 13:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy az a dolog h a Telekom appja a Surf csomag lejárati idejeként a valóságosnál egy nappal későbbi dátumot ad meg, szintén a kispálya kategória, ahogyan az is, hogy az egyenleglekérdezés (ugyanebben az appban) soha nem az aktuálisat mutatja hanem pár órával korábbit.
2016. máj. 14. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!