Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyar Telekom Számlázás?...

Magyar Telekom Számlázás? Tapasztalatok, stb?

Figyelt kérdés
Google Play Áruházban kiszemeltem egy nagyonjó játékot, ami fizetős. Meg szerteném venni de csak 2 féle fizetési lehetőség áll a rendelkezésemre. A bankkártyás fizetés amit nagyon nem szeretnék mert többet is levon, meg minden és a Magyar Telekom Számlázás. Nem tudom mi ez, hogy hogyan működik de valószínűleg ezt fogom választani de előbb szeretném megtudakolni itt a gyakori kérdéseken hogy hogyan zajlik ez most le, és hogy megbízható-e?

2016. máj. 8. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
már miért vonna le többet a bankkártyádtól? :O
2016. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot a szüleidtől hallottad?
2016. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyenlegről is megbízható a fizetés, Viszont, ha szerinted többet von le, akkor lusta voltál átolvasni valamit az app leírásában és most csak pampogsz. Vagy egyszerűen csak nem ismered a számokat.
2016. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bankkártyával személyes okok miatt nem fogok fizetni. Átfogalmaztam tessék! És a válaszaitok mind spam mert nem a kérdésre válaszolnak! Amikor válaszolsz, ki van rakva piris táblában hogy ne írj ki spam-et! Tanuljatok meg olvasni és válaszolni!
2016. máj. 8. 16:43
 5/10 anonim ***** válasza:

te meg használni a bankkártyádat... :D

mi az, hogy személyes okokból nem használod? akkor minek van egyáltalán? a pénztárosnak sem adod oda személyes okokból???

2016. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon fiatal vagy, vagy nagyon öreg.


A Googlenak nincs szüksége pár tízezerre, ami a kártyádon van.


Ha meg megtenne ilyesmit, nem forgalmazhatna alkalmazásokat.

2016. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy válaszoltok a kérdésemre vagy ne írjatok semmit! Nem azt kérdeztem hogy Tudtok nekem írni spameket a kérdésbe? Mert arra igen a válasz. Pont ilyen barmoktól kéne megtisztítani az oldalt és volt már olyan hogy tobbet vont le lásd: 4 000 000 ami már nemcsak pár tízezer és nem akarok több ilyet és HA NEM TUDOD A VÁLASZT NE ÍRJ SPAMET!
2016. máj. 12. 19:32
 8/10 A kérdező kommentje:
FIGYELEM ANNAK AKI VÁLASZT ADNI KÉSZÜL! CSAK AKKOR ÍRJ VÁLASZT HA ALKAMASZTAD MÁR A MAGYAR TELEKOM SZÁMLÁZÁS FIZETÉSI LEHETŐSÉGET A PLAY ÁRUHÁZBAN ÉS MÁR VANNAK TAPASZTALATAID.
2016. máj. 12. 19:37
 9/10 anonim ***** válasza:

inkább neked kéne megtanulni a bankkártya használatát, mert így az életben sosem fogsz elboldogulni...

ha normálisan használod, nem vonhat le többet, mint amennyit beállítottál...

az meg a te hibád, hogy nincs beállítva értékhatár, egy nap mennyit lehet egyösszegben levonni...

ha még devizás tranzakcióról is lett volna szó, 4 millió akkor is rengeteg, és valamit nagyon félreértettél, vagy esetleg most is félreírtál valamit...

röviden, valami nagyon nem kerek a történetedben

2016. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat! Nem spameket!
2016. máj. 15. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!