Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite vélemény?

Huawei p8 lite vélemény?

Figyelt kérdés
Ha vigyázok rá hány évig lesz "hűséges" készülék?
2016. máj. 14. 13:31
 1/9 anonim válasza:
Engem is erdeklne, de elvileg akinek van szeretik :)
2016. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írsz üzit?:)
2016. máj. 14. 14:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi pénzét nem rossz, amúgy még a Xiaomi Redmi note 3 pro ami hasonló áron van és talán még jobb is nála.
2016. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Budwa ***** válasza:
100%

A készülék nagyon jó, néha vannak furcsa dolgok benne, hirtelen megugró fogyasztás, Viber-en ha üzenet jön, nem villog a led felül. Sokan a gyenge akkura panaszkodnak, szépen türelmesen be kell állítani a telefont, mert különben nagyon meríti az akkumlátort (éjszaka alvó állapotban akár képes merülni 4-5 %-ot is, ha jól be van állítva, de olyat is olvastam, hogy 35%-on volt és kikapcsolt reggelre. Bár ott más gondok voltak.

Hivatalosan ki van adva hozzá Android 6.0 ami nagyon sok dolgot javít (többek között az akku problémát is)

Annyi a probléma, hogy a Telenornál vett telefonra hivatalosan nem lehet felrakni a 6.0-t. sőt sok független telefonra sem lehet, mert ahány áruház, annyi féle firmware van rajta.

A szolgáltatós telefonokhoz nem érkezett még 6.0-s firmware. Ezen kívül nagyon jó áron, nagyon gyors telefont kapsz. Gyorsaságra, kijelzőre, kamerára semmi panasz nincs. Nagyon jól testre szabható, kiváló telefon. Külsőre meg mindenki eldönti szép vagy sem. nekem nagyon tetszik. nagyon vékony, iszonyú könnyű. Jól összerakott. Valaki a gombokra panaszkodik, hogy mozognak. Ez tény. fel le dülöngél a hangerő gomb egy picit. Ez inkább esztétikai hiba, mert semmi gond nincs vele.

2016. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon,nagyon szépen köszönöm! Azt hiszem megveszem :) Sok hasznos válaszért pedig zöld kéz! Jó hétvégét!
2016. máj. 14. 17:58
 6/9 anonim válasza:
Imádom
2016. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megrendeltem :) Köszi a válaszokat , zöld kéz jár:)
2016. máj. 16. 09:33
 8/9 anonim válasza:
Én is imádom. Vannak kissebb hibái de ebben a kategoriában a legjobb!
2016. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. máj. 17. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!