Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alcatel weboldalán miért...

Az alcatel weboldalán miért dícsérgetik orrba-szájba az Alcatel OneTouch Pop D1-et? Megértem, hogy kell a reklám, hogy vegyék az emberek és ami rossz azt nem szívesen írják le, mert nem vennék meg, de hazudni miért kell?

Figyelt kérdés

[link]


Pl.: A játéknak nincs vége, mégcsak most kezdődik, a nagy teljesítményű kétmagos processzor mindent tud, ami kedvenc filmjeid, vagy a magas követelményeket támasztó játékaid élvezéséhez szűkséges"


Na ehhez képest az Asphalt 8 nagyon szarul megy rajta, kompatibilis vele (de hogy miért?), de a kijelzőn úgy jelenik meg az egész játék, hogy a play nem is jelenik meg, mert lászik, hogy kicsi hozzá a kijelző és mintha nagyitva lenne az egész a play meg annyira lent van, hogy nem is látszik és rá se lehet nyomni, ráadásul magától kilép belőle, mert látszik, hogy gyenge, hozzá. Na erről ennyit.


"Elált a lélegzeted, hagyd, hogy a képek beszéljenek"


Ehhez képest a hátsó hamera egy kalap szar, ha közelítek, akkor meg olyan színek vannak benne, minha egy hányás lenne, ami csak hasonlít arra, amiről készült a kép. Az első kameráról szerintem már ne is beszéljünk.


Szóval az érdekelne, hogy miért úgy állítjákutatják be a telefont, mintha minimum egy középkategóriás lenne?

Ismétlem, megértem, hogy kell a reklám, hogy vegyék az emberek és ami rossz azt nem szívesen írják le, mert nem vennék meg, de hazudni miért kell?



2016. máj. 14. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

"Megértem, hogy kell a reklám"...

Jól értetted meg. Ingyen ki dicsérné a termékeiket?

2016. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na de mi a faxért hazudnak, azokat a jó tulajdonságokat kellene leírniuk, amikkel rendelkezik, nem bekamuzni minden szart és középkategóriásnak beállítani, bár lehet, hogy ilyen "jó tulajdonságokkal" nem rendelkezik.
2016. máj. 14. 17:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy azért hazudnak, hogy megvegyék, de ez már csalás, nem?
2016. máj. 14. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem csak a telefonokkal van így, hanem szinte minden termékkel.... vagy te pl. elhiszed, hogy egy csepp mosogatószerrel elmoshatsz 100 tányért? Vagy hogy töredezett hajat összeragasztja a csodasampon, és úgy fog csillogni, hogy elvakítja a szemed? Vagy hogy egy kis mosóporral a kikopott szürke ruha újra fekete lesz??


De a legegyszerűbb példa: ha Red Bull-t iszol valóban fogsz tudni repülni?? :D


Sajnos ilyen világot élünk, hogy ami a reklámokban van, annak 90%-a csak hazugság. A hiszékenyek beveszik, az intelligensebbek meg csak egy jót röhögnek rajta.

2016. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!