Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyővédő rossz oldala...

Képernyővédő rossz oldala tapad oda a telefonhoz?

Figyelt kérdés

Vettem egy gorilla glass nevű képernyővédőt a telómra. Amikor tapasztottam volna fel, akkor vettem észre, hogy rossz oldala tapad szerintem. 3 lyuk van rajta. Alul és felül egy-egy hangszóró van, ez stimmel akármelyik oldalát raknám a telóra, mert pont középen van. Fölül van egy kamera jobb oldalt. A képernyővédőn a kivágás akkor esik a kamerára, ha a nem tapadós felét teszem oda. Mivel most valami kell a telóra, így ráraktam a telóra a képernyővédőt, de ugye a nyílás a másik oldalon van.

2 darabot rendeltem, és mind a kettőn ugyanúgy a másik oldalra esik a kameranyílás....vagy ez direkt ilyen? Nem látom értelmét akkor a nyílásnak.

Jó típust vettem, mielőtt valaki azt mondaná, hogy erről van szó.

Direkt van a rossz oldalon a nyílás?


2016. máj. 14. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor mégse jót vettél vagy küldtek. Annak pontosan kell rá illeszkedni.
2016. máj. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!