Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen alkalmazás mobiltele...

Van ilyen alkalmazás mobiltelefonra?

Figyelt kérdés
Nincs előfizetve a mobil de befogja azokat a szabad wifiket olyan erősen mintha belenne fizetve
2016. máj. 15. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Most nem nagyon értelek. Fel akarod törni a kódolt wifit, vagy mi?
2016. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

" befogja azokat a szabad wifiket olyan erősen mintha belenne fizetve"


A szabad wifiket szadad befogni fizetés nélkül is.

2016. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért rohadtul kíváncsi lennék, hogy egyébként hogy fizetnél elő a szabad wifikre :)))
2016. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra a szabad wifire gondolok amiket például utcán lehet befogni nagy sebességű hogyha van előfizetés.
2016. máj. 15. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az adott net tulajdosa fizeti az előfizetést és idióta módjára kódolatlanul szórja a netet és te az utcán befogod, akkor végül is mi a franc a kérdés? A wifihez nem kell külön program.
2016. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor wifi hotspot vagy nem.tudom mik amiket belehet fogni előfizetéssel a mező közepén
2016. máj. 15. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
...?
2016. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oké, én már kitaláltam, mire gondolsz, de szenvedj még egy kicsit :) De annyit segítek, hogy azt ingyen te a büdös életbe nem fogod megkapni.
2016. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!