Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry Z10 mobiltelefonra...

BlackBerry Z10 mobiltelefonra tényleg annyira szűk körű alkalmazás telepíthető?

Figyelt kérdés

Megpillantottam hogy a mobil milyen jó hardverrel van ellátva. Utána azt is hogy milyen kézbeillő a mérete. Na mondom, ilyen nincs. Ára is beleesik abba a tűrhető kategóriába 70-80 ezerért. Viszont utána az Operációs rendszerén akadt meg a szemem...

Mindazon alkalmazások, amelyek androidon működnek, ezen nem fognak?


2014. jan. 26. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezen nem. 70-80ért már van rendes op rendszerel ellátott mobil is...
2014. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
valóban nincs rá annyi alkalmazás MÉG de hamarosan kiadják a szoftverfrissítést ami azt jelenti, hogy a legtöbb androidos alkalmazás elérhető lesz. a bb op rendszer egyébként messze az egyik legmegbízhatóbb az androiddal szemben. de persze ezt nem sokan veszik figyelembe mert az androidra van millió alkalmazás igaz hogy semmi garancia nincs rá hogy nem omlik tőle össze az egész rendszer, de azért van és persze a mai fogyasztói társadalomba már a mennyiség a lényeg nem a minőség. én a z10et javaslom akármilyen android helyett, de persze ez csak az én véleményem, de olvass utána a szoftverfrissítések mert ha csak a kevés alkalmazás miatt mondanál le róla akkor gondold át mert 1 hónapon belül elérhető lesz a frissítés (bocsi ha kicsit túl hosszú lett)
2014. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Örülök a válaszodnak. Tehát akkor ez azt jelenti hogy ha frissül a BB, akkor javarészt minden androidos alkalmazás működni fog rajta? ÉS ténylegesen lesz frissítés vagy ez is csak amolyan elhamarkodott hír?

Nekem tetszenek az egyedi mobilok, és nem ítélem el azért mert BB.

2014. jan. 27. 21:40
 4/19 anonim ***** válasza:
az android nem megbízható. LOL. 80ezerért kapsz nexus 4-est. az nem megbízható? aluggyá mán :D
2014. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Na már most ha frissül az Op.rendszer, akkor ugye többnyire az androidos játékok is menni fognak rajta. Viszont a BlackBerry nem igazán az butító játékok képviselője, sőt ellenkezőleg: üzletemberek használják, és van neki egy presztízse, ami elegánssá teszi.


Feltételezhető az, hogy a játékok nem fognak olyan széles szórakoztatást nyújtani rajta mind az androidon? Esetleg akadoznának majd rajta, és így tovább sorolhatnák fellépő bökkenőket, ezért is vagyok kíváncsi bárki hozzáértő véleményére.

2014. jan. 29. 21:31
 6/19 anonim ***** válasza:
Emulátor lesz csak rajta amiben vagy fognak menni az androidos appok vagy nem.
2014. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ez nem hangzik valami kecsegtetően.

Tehát, akkor a jobb andoridos applikációk nem is biztos hogy működni fognak rajta dicséretreméltóan...

Felteszem akkor a kérdést, ha úgy akarom használni mint egy androidos mobiltelefont, amelyik széles körűen támogat sok alkalmazást, akkor tekintsek el ettől a mobiltól - ugye?

2014. jan. 29. 22:17
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]

82 ezer. ez referencia készülék, még 1 évig kapni fog frissítéseket legalább

2014. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na ez jó cucc. Épp gondolkodom róla. De kártyafüggetlenül is meg lehet szerezni ilyen "olcsón"?
2014. jan. 29. 22:23
 10/19 anonim ***** válasza:
ez kártyafüggetlen
2014. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!