Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 akkumulátor probléma?

IPhone 6 akkumulátor probléma?

Figyelt kérdés

Az normális(nak számít), ha a másfél éves iPhone 6-om akksija olyan 4-5 óra intenzívebb mobilnetes-Viberes-Intagramos használat mellett 20-25%-ra adja meg magát? Gyorsnak tűnik, de közben pedig meg van hajtva rendesen általában, ha belegondolok. Ismerem a tippeket, amivel élettel telibbé lehet tenni (pl. helymeghatározás kikapcsolása), de szeretem ezeket a funkciókat. Esetleg valami tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban?

(Normális helynek gondolom ezt az oldalt, nem a telefon ócsárolását, "Android jobb" dolgokat jöttem olvasni, kérlek ennek függvényében nyílvánulj meg.)


2016. máj. 19. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos előbb-utóbb minden akkumulátornak ez a sorsa. Minél többet van használva (lemerít-újratölt) annál gyorsabban csökken a kapacitása. Azonban érdemes megemlíteni, hogy a Lítium-Ion-os akksikat (ami a te mobilodban is van) NEM szabad hagyni, hogy teljesen lemerüljön! Persze, ha kemény megpróbáltatásoknak teszed ki (egyszerre wi-fi, helymeghatározás, lte, zene stb.) akkor a kapacitás csökkenés goyrsabban jelentkezik, mivel elég rendesen használod. Ha nagyon zavar, akkor szervízben kicseérlik neked. Ha lemondani nem szeretnél a funkciók használatáról akkor sajnos meg kell barátkozni a gyakori töltögetéssel is.
2016. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a 20-25% helyett írhattam volna azt is, hogy teljesen le úgymond, sosem engedem 15% alá.
2016. máj. 19. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!