Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találkozott már valaki ilyenne...

Találkozott már valaki ilyennel? Samsung galaxy A3. (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem is használtam a telefont tudtam hogy 20% on vagyok, hazáig bírja ki. Kb.4 óra múlva értem volna haza. Zsebemben volt a telefon, elkezdett melegedni, megnéztem és 2 %on volt. Nagyon forró volt a telefon, ki is kapcsolt. Volt nálam töltő, mikor lehűlt a telefon rádugtam a töltőre és elkezdett felforrósodni újra. Hagytam, aztán hazaértem, rádugtam töltőre, feltöltött 61%ra, bekapcsoltam a Wifit, megnyitottam egy alkalmazást és rögtön lecsökkent 57%ra. Az akksit nem tudom kivenni, még a hátlapot se..:D Mi lehet a probléma? (volt hasonló esetem ZTE Blade III-mal. Csak abban az esetben felpuklisodott az aksi, az cserés lett)

2016. máj. 19. 19:46
 1/2 kemi96 válasza:
Szia! Nekem is ez volt a probléma egyszer. Két lehetőség van a problémára vagy új akksi kell bele vagy alaplap csere. Javaslom mentsd a személyes dolgaidat mert en is így jártam és nem törődtek vele a végén töltés közben is merült és ezért nem tudtam semmit sem lementeni a telefonomról. A lényeg, hogy vidd el szervizbe de előtte mindent ments le amint tudsz! Remélem segítettem. :)
2016. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mindenképp le van mentve több helyre a személyes cuccom mert sajnos többször vesztek már el igy dolgaim.:/ Be fogom vinni szervízbe.
2016. máj. 20. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!