Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung J5 vagy J3 2016?

Névtelenül nevű kérdése:

Samsung J5 vagy J3 2016?

Figyelt kérdés

Sziasztok! E két telefon közül melyiket válasszam? Segítséget szeretnék kérni hogy könnyebben tudjak választani. Mindkettő nulla forintos a Telenornál.

Nem igazán látok nagy különbséget, de nem is értek hozzá annyira. Néha játszok is a telefonokon.

Köszönöm.



2016. máj. 20. 08:04
 1/8 BM-Striker ***** válasza:
81%
J3 egy rakás szar, a kettő közül inkább a J5.
2016. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia. Mi a baj a J3-al?
2016. máj. 20. 08:41
 3/8 BM-Striker ***** válasza:

#2


Szar a processzora.

2016. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább a J5
2016. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy raks szar inkább vegyél 50ert egy xiaomi redmi 3mat vagy redmi note 2ot
2016. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
J3 2016 lett. A másik elfogyott. Nagyon jó telefon, de az erős játékokat nem bírja. Ezzel a feltétellel nagyon ajánlom bárkinek. Nagyon jó akku, nagyon jó kijelző. Mindennapokra nyúzni kiváló.
2016. máj. 31. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
XD a redmi3 elvinneinden jatekot senki se ajanlotta de megvetted remelem hamar tonkre fog menni bar nwm kell remenykedni en bizom a szarszungokvan ezert bisztos vagyok benne h kevesebb mint 0.5ev es kampec XDDDDDDD
2016. jún. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"...remélem hamar tönkre fog menni..."


Te arról beszélsz, hogy a Samsung úgy általában egy rossz minőségű telefon. Biztos vagy benne, hogy csak fél évet fog bírni.

De a válaszadók közül senki sem beszélt ilyesmiről. Arról volt szó, hogy lassú a processzora és hogy egy rakás fos, feltételezhetően ugyanebben az értelemben. Senki sem ajánlotta, mégis megvettem? Milyen értelemben nem ajánlották? Hát játékra. De te úgy érvelsz, mintha a megbízhatatlansága miatt nem ajánlották volna és én, mint egy idióta ennek ellenére megvettem.

Kiírzam egy kérdést egy telefonról, és a válaszok alapján vettem meg ezt, mivel csak a lassú processzort tüntették fel negatívumként, ami nekem nem annyira fontos. Csak néha játszom telefomon, kis játékokkal.

Két dolog van. Lehet, hogy a Samsung tényleg rossz minőségű, ezt nem tudom. De te hibásan érvelsz mert olyasmivel támasztod alá a saját állításod, amit nem abból a célból írtak "...senki sem ajánlotta...".

A másik, hogy nem helyes a másik ember kárát kívánni, pláne nem névtelenül.

Többek között ez a két tipikusan magyar jelenség az oka, amiért nem szeretem ezt az országot.

Ez általános, és egy külföldi számára még feltűnőbb.

2016. jún. 3. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!