Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Samsung Galaxy A3...

Szerintetek Samsung Galaxy A3 (2016) vagy Iphone 5s érdemes megvenni? Nem tudom hogy az iphone 5s meddig lesz támogatva IOS által. Ha kb 1 évig akkor nem érdemes venni iphonet.

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
5S-t már nem érdemes venni. Ha iPhone és 4,7 col akkor SE-t vegyél, nem sokkal drágább az 5S-nél. De ha annyira nem vagy eleresztve akkor inkább Samsungot vegyél :)
2016. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia hát 5s már semiképpen ne vegyél, az SE meg szerintem azért hülyeség mert úgy néz ki mint az 5 és ha egy tokban van akkor meg nem mondod hogy az egy ES

Szerintem vagy 6S vagy várd meg az újjat

2016. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Na, micsoda véletlen egybeesés! Nekem iPhone 5s-em van február óta, osztálytársam is akörül kapott egy 2016-os A3-at. Panaszkodik rá, hogy ez is szar, de legalább jobb, mint az előző, ilyesmi. Néha látom, hogy akadozik, persze csak 1-2 pillanatra...

Akkor még 9.2-es volt rajta, most is az van, nem frissítem. Az egész családnak 5s van, anyáék frissítették a legfrissebbre, egy rossz szavuk nincs rá. (Meg egyébként is: úgy is el lehet vele lenni, ha nem frissítesz.)

Azt meg, hogy mért lenne hülyeség SE-t venni, nem értem... "azért hülyeség mert úgy néz ki mint az 5 és ha egy tokban van akkor meg nem mondod hogy az egy ES"

Komolyan, kit érdekel, hogy úgy néz ki? (egyébként nem úgy néz ki, mint egy 5, hanem úgy, mint egy 5s) Én például nem azért vennék telefont, hogy mások nézegessék, hanem azért, hogy nekem jó legyen és ne kelljen 1 év után cserélni, mert azt azért teszemazt 2 év hűségidővel nem a legszebb megtenni... (Egyébként a mai napig látok embereket 4s-sel járkálni, meg azt is, hogy a buszon elvannak vele...)

Abban egészen biztos vagyok, hogy az 5s még 1,5-2 évig jó telefon lesz, SE-t viszont érdemesebb venni most már, az is jó lesz még vagy 3-4 évig. Ezelőtt 4s-em volt, ami tudjuk, hogy 2010-es telefon... 2014-ben kaptam, 2 évet simán kihúztam vele (az meg egy dolog, hogy hülye voltam és frissítettem 9-re, azt lehet nem kellett volna :D). Amúgy annyit fűznék az elsőhöz, hogy az a 4,7 4,0 inkább, ami szerintem a legideálisabb méret. :) Bár fogtam már 6-ost is, az is f4sza :D

2016. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 séllei lászló válasza:
Lol :D Én egy hónapja kaptam egy a3-at, osztálytársam kb 2 hete egy 5s-t. Nekem semmi bajom nincs a telefonnal. Ellenben osztálytársam 5s-én enyhén akadoznak az alkalmazások. Igaz, több mint egy éve lett kiírva a kérdés, de gondoltam válaszolok. :D
2017. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!