Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire lesz hasznalhatatlan...

Mennyire lesz hasznalhatatlan egy iphone ha nem tudok az icloudbol kilepni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem, de ezt meg sem kerdeztem az eladotol, mivel nem volt meg soha iphone-om. Csak utana jottem ra hogy mi a helyzet. Megadni nem tudja o se a jelszot, akitol vettem. Nyilvan konnyen lehet hogy lopott, de most mar nem is ez a lenyeg hanem hogy mennyivel tud majd igy kevesebbet a telefon?

2016. máj. 21. 06:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ki tudsz lépni, miért ne tudnál?

Beállítások gombot nyomd meg, (szürke fogaskerék)

Görgresd lefelé az iCloudig, felhő a jele

Legalul piros betűkkel ki van írva, hogy kijelentkezés

2016. máj. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ahhoz is jelszot ker hogy kijelentkezhessek.
2016. máj. 21. 07:37
 3/15 MZ.per.X ***** válasza:
Ezért nem kell iphone-t lopni.
2016. máj. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves mz/x, az meg se forduljon a fejedben hogy nem en loptam. Kis serulessel vettem jofogason. Soha nem volt még iphone-om, igy gondoltam megveszem ilyen jo aron. Most mar tudom hogy nem kellett volna. Ennyi.
2016. máj. 21. 08:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Iphone-on nincs olyan, hogy gyári beállítások visszaállítása? (Én nem tudom, mert nem Iphone-om van, de ha van rajta, akkor talán az segít.)
2016. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5 Ahhoz is kellene a jelszó.
2016. máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 Sajnos minden ilyesmi muvelethez jelszot ker, ami egyebkent nem baj, mert biztonsagos csak most en vagyok a szenvedo alany. Van egy blackberrym is. Az is hasonlo. Mondjuk ha azt ellopnak, meg bekapcsolni sem tudnak. Na mindegy, tanultam belole.
2016. máj. 21. 09:35
 8/15 anonim ***** válasza:

És ha szervízbe küldöd, ott sem tudják visszaállítani?


Keress egy heckert, vagy valakit, aki feltöri. :D

2016. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mar nezelodtem a neten, de nem olyan egyszeru feltorni. Inkabb hasznalom igy ahogy van.
2016. máj. 21. 09:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Erase your device with recovery mode


If you've never synced with iTunes or set up Find My iPhone in iCloud, you'll need to use recovery mode to restore your device. This will erase the device and its passcode.

Connect your iOS device to your computer and open iTunes. If you don't have a computer, borrow one from a friend, or go to an Apple Retail Store or Apple Authorized Service Provider.

While your device is connected, force restart it: Press and hold the Sleep/Wake and Home buttons at the same time. Don't let go when you see the Apple logo — keep holding until you see the recovery mode screen.


When you see the option to Restore or Update, choose Restore.


iTunes will download software for your device. If it takes more than 15 minutes, your device will exit recovery mode and you'll need to repeat steps 2 and 3.


Wait for the process to finish. Then you can set up and use your device.

"

2016. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!