Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire lesz hasznalhatatlan...

Mennyire lesz hasznalhatatlan egy iphone ha nem tudok az icloudbol kilepni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem, de ezt meg sem kerdeztem az eladotol, mivel nem volt meg soha iphone-om. Csak utana jottem ra hogy mi a helyzet. Megadni nem tudja o se a jelszot, akitol vettem. Nyilvan konnyen lehet hogy lopott, de most mar nem is ez a lenyeg hanem hogy mennyivel tud majd igy kevesebbet a telefon?

2016. máj. 21. 06:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Inkább vidd be a rendőrségre, vagy valamilyen kormányablakon add le, mert ha a gazdája bejelenti az eltűnést/lopást akkor 8napoot túllépve jogtalan eltulajdonítás lesz a címszó..az pedig csak másodlagos lesz, hogy "úgy vetted"
2016. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A kerdesemre még mindig nem valaszolt senki. Őszintén köszönöm a jotanacsokat hogy valoszinuleg lopott. Ennek majd viselem a kovetlezmenyeit ha lesznek. Nekem tiszta a lelkiismeretem. A kerdesem az, hogy "csak" annyit buktam ezzel hogy nem lesz felhőm vagy mast is?
2016. máj. 21. 19:56
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz tudni új alkalmazásokat leölteni, mer oda is jelszó kell vagy esetleg ujjlenyomat.

Nem tudom, de pl a nyomkövető is aktív szokott lenni az iyleneken. Méterre megmondják hogy hol vagy vele.

2016. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Vegre valaki a kerdesre valaszolt. Köszönöm szepen. Uj vagyok még iphone-ban, de megneztem es az icloud-hoz es az itunes-hoz is mas az email cim. Az itunes-os email cim aze, akitol vettem. Ha azt elkerem tole, azzal beljebb vagyok? Vagy az itunes-bol kitudok lepni?
2016. máj. 21. 20:31
 15/15 anonim ***** válasza:
az iCloudhoz az apple ID-hez tartozó jelszót kell megadni, most mentem rá. Sosem hallottam még, hogy ez más lett volna, kivéve a "családi megosztás" opció esetén de az megint más történet. Szerintem van, aki ebben rutinosabb sokkal....
2016. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!