Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy 5hónapos LG G3 telefon...

Van egy 5hónapos LG G3 telefonom és nem tölt hiába van töltőn, már volt szervízbe is . Mi baja lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Két hete vittük be a szervízbe mert töltőn van de nem tölt , ma visszahozták a telót és én meg nagyba örülök hogy működik , DE pár óra használat után szintén megadta magát pedig elmagyaráztam nekik hogy hiába telepítik újra mert ha letöltök egy pár napi használatos alkalmazást akkor annyi . Szerintetek ?


U.i. : bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett de nagyon felk*r ..


2016. máj. 21. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Töltővel együtt vidd vissza a telefont és kérd meg, higy nézze meg!
2016. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tőltövel együtt vittem először is és el is magyaráztam nekik 3x hogy mi baja van meg hogy hiába telepítik újra ugyan úgy nem fog működni .. erre ma vissza kapom újratelepítve és egy új töltővel .. sírok ezeknek amúgy :'D
2016. máj. 21. 19:56
 3/3 A kérdező kommentje:
De tényleg mi lehet a baja szerintetek ?
2016. máj. 21. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!