Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4c Boot verification...

LoOl xD kérdése:

LG G4c Boot verification fail! -Cause: MISMATCH_SIG_LEN?

Figyelt kérdés

A telefon még nincs 1 hónapos. Kingroot-al sikeresen root-ol tam, ami szép és jó volt ameddig ki nem kapcsoltam a készüléket. Bekapcsoláskor ezt írja ki: Boot verification fail! -Cause: MISMATCH_SIG_LEN

Downloader módot behozza, jelzi is a pc de a készülék nem. Recovery menüt nem tudtam behozni, lehet hogy csak én voltam béna hozzá!



2016. máj. 22. 10:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat nézegettem, kerestem hogy lehetne megoldani. Le is töltöttem hozzá az LG Flash Tool-t, QDLoader HS-USB Driver-t, LG-Mobile-Driver-t. Sajnos nem jártam sikerrel. Valakinek lenne valami ötlete?
2016. máj. 22. 10:12
 2/4 anonim válasza:
Hello! Most jelenleg nekem is ugyan ez a probléma áll fent ezért azt szeretném megtudni, hogy sikerült-e megoldani a problémát és ha igen hogyan?
2016. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Helló! Igen megoldódott! Letöltöttem a drivert utána az LG Flash Tool-t és egy Firmwares-t. A telefont download módba tettem (Akkumulátor ki hangerő fel közben csatlakoztatom a géphez usb kábelel ha megvan belerakom az aksit) Utána az LG Flash Tool al felrakom a rom ot :)
2016. jún. 21. 17:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha találsz Telekomos Firmwar-t szólj :D xD
2016. jún. 21. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!