Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra van WLAN feltörő...

Androidra van WLAN feltörő program?

Figyelt kérdés
Nagyon kellene WLAN(wifi) feltörő programha tud valaki légyszives irja már le

2016. máj. 22. 17:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
nincs
2016. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor nekem is linkelnétek egy programot, amivel fel tudom törni a pentagont? Léééccíí *-*
2016. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2-es

Azért előtte írj egy búcsúlevelet a szüleidnek.

2016. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy bárki segíteni fog ebben.

Biztos létezik ilyen. Gondolom a titkosszolgálatok nem az "abrakadabra" varázsszót vetik be.

2016. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztában lennél az internettel, meg a programokkal, sőt egyáltalán a tanulással, meg a munkával is, akkor nem kérnél ilyent. De te csak a lopással vagy tisztában. Vagy gyerek vagy még, vagy ostoba felnőtt.
2016. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne korrektebb ha beszélnél a szomszédoddal hogy bocsi de nincs pénzem netre, lennél olyan kedves hogy nyitsz egy vendégfiókot nekem? Cserébe leviszem a szemeted hetente 3x. Én pl. nyitottam egy 5/5 Mbit/s elérést.
2016. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és nem vagyok felnőtt csak a suliban a wifit akarnám feltőrni amúgy van otthon net
2016. máj. 23. 13:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt te nem fogod tudni feltörni
2016. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vigyél a rendszergizdának két sört.

Mint mindent, ezt is fel lehet törni, de ha sikerülne is, biztos hogy hagynál magad után nyomot. Hidd el hogy egy életre elmeszelnéd magad.

2016. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen program. A dolog ott kezdődik, hogy általában a kis SOHO routerek (amiket otthon, vagy kisebb irodákban találsz meg) is WPA2-vel védettek, és az AES titkosítást használják, tehát 256 bites kódolás is lehetséges. A korábban gyakorlatilag feltörhetetlennek hitt 128 bites standard-hez is egy 12 magos processzorral rendelkező gépre volt szükség, ami nem különösebben nagy vállalati szinten, de felhasználói szinten az. Ehhez képest a telefonnak évmilliókba telne feltörni egy 128 bites karakterláncot. Érted már miért nincs ilyen alkalmazás a Play áruházban?


Akkor van esélyed a neten feltöréshez tanácsot kapni, hogyha nem WPA 2-es a titkosítás, hanem WEP.

2016. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!