Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi legyen? (Többi lent)

Mi legyen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy androidos telefonom, ami naponta lefagy, úgy, hogy ki kell venni az akumlátorát stb., ezért szeretnék cserélni. Két választási lehetőségem van, melyik legyen?

-1. Veszek most egy Lumia 640-et

-2. Használom decemberig a régi iPhone 4s-em, és mivel decemberben jár le a hűségidőm erre a vacakra, akkor veszek egy pl: iPhone 5s/6-ot, vagy valami mást.



2016. máj. 22. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mennyire meg tudja osztani a felhasználókat a windows-phone. Nekem L.735 van windows10-re frissítve, én a magam részéről elvagyok vele, és semmi pénzért nem váltanék vissza androidra. Az apple cuccok sem rosszak, de ami pénzt elkérnek érte, messze nem ér annyit az egész.
2016. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11-es nekem nem is a készülékkel van bajom, az teljesen jó nekem, leginkább az apphiány ami zavaró. Na meg a minap olvastam a hírekben hogy az ms leépíti a mobilos részlegét, innentől végképp tesznek rá az appfejlesztők. Hiába a 640-em jó ár érték aránya, de pl a viber nekem nagyon megbízhatatlan, valahogy nincs kedvem folyamatosan belépni az appba hogy jött-e üzenet. Meg ha mindenki vibert használ nem tudom őket rábeszélni másra, nem tudom megváltani a világot.
2016. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem építi le. A windows 10 mobile platformot folyamatason fejlesztik úgy ahogy pc-n. A lumia az aminek véget vet. Helyettük jöttek a hp-tól, acer-tól stb telefonok, meg 2017-ben új telefonnal fog támadni az ms, ami lumia helyett a surface phone nevet fogja kapni.

És tudjátok mi az eggyik legjobb dolog a windows mobilban? Hiába hogy 1% alatti részesedése van, meg egyre jobban fogynak a felhasználók de nem dobják a kukába hanem tovább fejlesztik. És ez a kitartás meg fogja hozni a gyümölcsét.

2016. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"És ez a kitartás meg fogja hozni a gyümölcsét.

" Vagy nem.

2016. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!