Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rendelek egy telefont,...

Ha rendelek egy telefont, ahhoz adnak hozzá illő SIM kártyát?

Figyelt kérdés
Üdv! Szeretnék rendelni egy Huawei P8 Lite-t a telekom oldaláról, és azt szeretném tudni, hogy ehhez alap jár majd nekem egy microsim kártya? Mivel a jelenlegi telefonom a régi, egyszerű sim kártyával működik, nincs birtokomban microsim, viszont sehol nem látom az oldalon, hogy lehetne esetleg rendelni.

2016. máj. 22. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

valamit nagyon nem értesz.


A telefont veszed ahonnan akarod, simkártyát viszont a telefonszolgáltatód ad.


És nem, alapban nem fog adni neked másikat, csak pénzért (elég drága), bár lehet azzal próbálkozni, hogy folyton elveszíti a jelet, ilyesmi, és akkor az új az általában már olyan, hogy sima és kitörhető belőle a micro.

2016. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A sim kártya mióta drága? Egy ötösért kapsz 5000-er feltöltött kártyát...
2016. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a szolgáltató ingyen kicseréli a mostanit vagy kisebb méretre vágja
2016. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
mert gondolom a mostani számát akarja megtartani, és ott a szolgáltatók a cseréért elég vastag pénzeket számolnak fel (olcsóbb kivágatni egy gsm-ben vagy otthon megcsinálni)
2016. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
a szolgáltató meg csak akkor cserél ingyen, ha náluk veszed az új készüléket, különben elég drágán méri a szolgáltatást
2016. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha telekomos vagy, és onnét is veszed a telefont, akkor kicserélik ingyen.
2016. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem kell megtartanom az régi simkártyámat! Csak nem feltétlen tudom megoldani egyhamar, hogy bemenjek a legközelebbi t-mobilba, és kérjek ott egy újat. Hallottam már, hogy lehet házilag átalakítani a simkártyámat microsimkártyává, csak vágdosni kell össze-vissza, amitől kicsit félek. Egy teljesen új, előfizetéses számlát fogok nyitni, ha ez számít. Testvérem fél éve vette az Iphone 5S-ét, neki is új számlát nyitottak, előfizetéssel, és küldtek neki hozzá illő simkártyát kérés nélkül. Csak azt nem tudom, hogy én is kapnák akkor?
2016. máj. 22. 22:49
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként én eddig is telekomos voltam, a jelenlegi kártyám is az, és a leendőm is az lenne!
2016. máj. 22. 22:58
 9/14 anonim ***** válasza:
HA új számod lesz alapból kapod a kártyát másképpen hogy használnád?
2016. máj. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

"hozzá illő kártya". De cuki kérdés.

Bele való kell !!!

2016. máj. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!