Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami jó telefont tudtok...

Valami jó telefont tudtok ajánlani? Max 110 ezer ft, és gyors, nem fagyogat, és nem lassul be 2-3 hónap után. Legyen időtálló, mert minimum 2 és fél,3 évig szeretném használni. Ötletek esetleg?

Figyelt kérdés

Megköszönném ha írnátok egy párat. Lehet androidos is.

Azt hallottam az LG G4 elég jó. Vélemények?



2016. máj. 23. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem LG G2 van, az nagyon jó telefon, nem lassul, nem fagy, gyönyörű képeket csinál, nekem már másfél éves és semmi baja. Valahol írták már, hogy sárgul a képernyő... mivan?? Semmi ilyesmi probléma nálam még nem jelentkezett. A tárhely is számomra elég nagy. 24 GB azért nem kevés, olyan pont megfelelő szerintem.

Na mármost ezek mellett el sem tudom képzelni, milyen lehet a G4... :) Azt sokfelől hallottam, hogy a G3 nagyon laggol, de a G4 et megint nagyon jól eltalálták. Mondjuk árat rá nem nagyon tudok... Azt tudom, hogy nekem a G2 újonnan 84 ezer volt. Remélem segítettem. :)

2016. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
iPhone 5s! Most 100K, soha sem fagy le, nem lassul be és még 3 évig jó lesz. Az android bírja 1-1,5 évig és jobb esetbeb 1 év után belaggol meg frissítések is alig jönnek rá.
2016. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Azért a G4 oda-vissza veri az iphone 5s-t.

És ez marhaság, hogy minden android 1-1,5 év múlva belassul...meg elkezd 1 év után laggolni..

2016. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem egy Lenovo A536-om van kb. Egy éve megvan már 30.000 Ft volt az Extreme Digitalon. 4Gb belső tárhely, de lehet bővíteni, 3Mp kamera. Ha nem simán tud futtatni 50 alkalmazást egyszerre úgy hogy nem laggol.

Ajánlom. 😉

2016. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem egy Lenovo A536-om van kb. Egy éve megvan már 30.000 Ft volt az Extreme Digitalon. 4Gb belső tárhely, de lehet bővíteni, 3Mp kamera.Simán tud futtatni 50 alkalmazást egyszerre úgy hogy nem laggol.

Ajánlom. 😉

2016. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a galaxy s4-em 1 év után elkezdett laggolni, vettem egy lg g3-mat fél év után lecseréltem egy lg g4 c-re, 2 hónap után vettem egy iPhone 6s plus-t mert nem bírtam tovább ahogy laggolnak meg ha megakarok nyitni valamit várjak majdnem fél percet.. az iPhone megvan január óta, egyszer sem laggolt be, egyszer sem fagyott le, egyszerűen imádom
2016. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!