Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s telefonomat feltette...

IPhone 5s telefonomat feltettem tölteni, majd mikor 100%-ra feltöltődött levettem, és abban a pillanatban elsötétült az egész képernyő. Mi lehet a baj? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés
Tehát miután elsötétült,visszatettem töltőre,hátha.. de semmi... Próbàltam a kikapcsoló gombját nyomni szintén semmi... Megkértem,hogy csöngessen meg és kicsörgött,de a képernyő továbbra .(A telefon teljesen új,2hete van meg). Köszönöm előre is

2016. máj. 23. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:
De a képernyő továbbra sem reagált *
2016. máj. 23. 21:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Kijelző hiba, valószínűleg az érintkezésnél az alaplapnál kisült a kijelző. Elő szokott ritkán fordulni, de garanciával megjavítják/kicserélik.

Javaslom, gépről mentsd le iCloudra az adataidat.

2016. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a fonokome is eljatszotta ezt, felhivtam kicsongott de ugye nem tudta felvenni mert korom sotet volt a kijelzo


en restore-t csinaltam rajta iTunes-szal es az segitett

az o teloja mar nem volt garancias es miutan ezt a kepernyo sotetedest eljatszotta 3x 4x, vett inkabb egy uj telefont

tied meg garis, vidd be lehet h kicserelik, de elotte csinalj biztonsagi mentest a telefonrol (es frissitsd a szoftvert, mert ez mindig alap mielott a boltban raneznek)

2016. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek!
2016. máj. 25. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!