Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet lementeni a képeket...

Hogy lehet lementeni a képeket a telefonról ha nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
nem az sd kártyáról szeretném hanem konkrétan a.teleforol

2016. máj. 24. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenről?

[link]

2016. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy mindegy, mert sehogy.
2016. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte lehetetlen.
2016. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg érthetetlen, hogy miért nem lehet leírni a telefon típusát! Bizonyos telefonoknál létezik szervízport, amin kersztül le lehet menteni mindent.
2016. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyöngyike0101 válasza:
Jó napot! Samsung S4 mini telefonom van, és nem kapcsol be. Próbáltam tölteni, de nem tölti, más működő töltővel sem indul el egyáltalán. Voltam szervízben, de sehol sem tudják lementeni aza adatokat. Másképpen garanciában van, de a szervizekben törlik aza adatokat. van esetleg oylan megoldás, amivel a telefon memóriájára mentett képeket le lehet menteni vagy visszahozni, ha megjavíttatom? Volt, ahol azt mondták újra szoftolással talán helyrejön, volt ahol jtag problémát mondtak, de sehol sem mentik le az adatokat. Külföldön kirándultam, és betelt a memóriakártyám, így a telefon üres 4 gb-ra mentődtek a képek egy része, stb. Szeretném azokat megmenteni. Tud rá valaki valami lehetőséget, hogy ne vesszenek el az adataim? Köszönöm!
2016. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!