Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek Asus Zenfone...

Van valakinek Asus Zenfone Selfie? Ha igen, jó telefon? Megéri?

Figyelt kérdés
Megéri ezt a telefont venni a 13 megapixeles előlapi kamera miatt? És nem égeti ki a szemem a vaku?

2016. máj. 24. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nincs elő írva hogy kötelező 13MP-el fotózni és vakuval selfizni.
2016. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy eggyfolytában szelfiznék.... Esetleg valami tapasztalatod, véleményed van a telóról?
2016. máj. 24. 20:24
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem rövid ideig volt ilyen telefonom. Szerintem nagyon jó kis gépezet, fotózásra mindenképp ajánlom. nagyon szép képeket készít, főleg a szelfi móddal. Játéknál kicsit melegszik, és az aksi kicsit csalódás volt számomra, de akit ezek nem zavarnak, annak nagyon is ideális telefon, minden tekintetben. Szupergyors, nem akadozik, és szerintem a gyári programok között is akad nem 1 hasznos kis dolog.
2016. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Már azótavan egy LG K8-am végül ez lett, de azért köszi a választ, jól megfogalmaztad, így is ment a zöld kéz. :)
2016. aug. 6. 00:06
 5/5 anonim válasza:
Miért aksi meddig bírta?
2016. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!